Vasakäärmuslik erakond Eesti 200 tahab luua poliitilise kiusamise vastase fondi – teadagi, keda kaitsma hakatakse

Eesti,
- Updated
©Scanpix
“Kahesajatajate” pikk plaan Eestile on multikultiühiskonna loomine ja rahvusriigi lammutamine – ja sellised tahavad poliitilise kiusamise vastu välja astuda?

Kui üks erakond, keda Eesti poliitilisel maastikul ei saa kuidagi tsentrisse mahutada, hakkab päästma “poliitiliselt tagakiusatuid”, siis on pikematagi selge, millised poliitiliselt kallutatud otsused sealt tulema hakkavad.

Erakond Eesti 200 liikmed ja advokaadibüroo Emeraldlegal otsustasid kolmapäeval asutada poliitilise kiusamise vastase fondi, mille eesmärk on pakkuda juriidilist nõu ja tuge inimestele, keda riigi või kohalikul tasandil on ebaõiglaselt koheldud ja kiusatud, kirjutab BNS.

Kahesajaliste üks poliitikutest Lauri Hussar mainib kohe ära Illar Lemettit – no see mees peaks küll ise oma kaitsmisega hakkama saama! Hussari väide “poliitilise kiusamise juhtumid, mis on lähtunud poliitilisest omakasust ja omavolist” viitab kohe, keda peetakse ohvriteks ja keda “kiusajateks”.

Eesti 200 on ennast näidanud globalismimeelse, multikultiühiskonda pooldava ja rahvusriigi-vaenuliku erakonnana. Kui nemad hakkavad otsustama, keda poliitiliselt taga kiusatakse, siis mingit objektiivsust sealt küll loota pole.

Eesti 200 jaoks on kindlasti “tagakiusatu” nende endi lapsevankrirünnakumees Florian Hartleb, kuid ilmselt mitte väidetava “naistevastase” artikli pärast vallandatud Järva-Jaani Gümnaasiumi ajalooõpetaja Priit Dieves.

Uued Uudised soovitavad advokaadibüroole Emeraldlegal tõeliste hädaliste abistamiseks tegutseda advokaatide kutseorganisatsiooni raames, mitte aga lülituda selgelt poliitilisse äärmuslusse kalduva Eesti 200 tegemistesse.

Kommentaarid

One commentOn Vasakäärmuslik erakond Eesti 200 tahab luua poliitilise kiusamise vastase fondi – teadagi, keda kaitsma hakatakse

  • Avatar
    Aleksander

    tulgu aga globalistid jms. rahvavaenlased sinna eesti200 kokku, ning siis teame keda valimata jätta. Nii ikka jah ei saa et siin-seal k6ik laiali.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused