Vasakäärmuslik erakond Eesti 200 tahab luua poliitilise kiusamise vastase fondi – teadagi, keda kaitsma hakatakse

Eesti,
- Updated
©Scanpix
“Kahesajatajate” pikk plaan Eestile on multikultiühiskonna loomine ja rahvusriigi lammutamine – ja sellised tahavad poliitilise kiusamise vastu välja astuda?

Kui üks erakond, keda Eesti poliitilisel maastikul ei saa kuidagi tsentrisse mahutada, hakkab päästma “poliitiliselt tagakiusatuid”, siis on pikematagi selge, millised poliitiliselt kallutatud otsused sealt tulema hakkavad.

Erakond Eesti 200 liikmed ja advokaadibüroo Emeraldlegal otsustasid kolmapäeval asutada poliitilise kiusamise vastase fondi, mille eesmärk on pakkuda juriidilist nõu ja tuge inimestele, keda riigi või kohalikul tasandil on ebaõiglaselt koheldud ja kiusatud, kirjutab BNS.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kahesajaliste üks poliitikutest Lauri Hussar mainib kohe ära Illar Lemettit – no see mees peaks küll ise oma kaitsmisega hakkama saama! Hussari väide “poliitilise kiusamise juhtumid, mis on lähtunud poliitilisest omakasust ja omavolist” viitab kohe, keda peetakse ohvriteks ja keda “kiusajateks”.

Eesti 200 on ennast näidanud globalismimeelse, multikultiühiskonda pooldava ja rahvusriigi-vaenuliku erakonnana. Kui nemad hakkavad otsustama, keda poliitiliselt taga kiusatakse, siis mingit objektiivsust sealt küll loota pole.

Eesti 200 jaoks on kindlasti “tagakiusatu” nende endi lapsevankrirünnakumees Florian Hartleb, kuid ilmselt mitte väidetava “naistevastase” artikli pärast vallandatud Järva-Jaani Gümnaasiumi ajalooõpetaja Priit Dieves.

Uued Uudised soovitavad advokaadibüroole Emeraldlegal tõeliste hädaliste abistamiseks tegutseda advokaatide kutseorganisatsiooni raames, mitte aga lülituda selgelt poliitilisse äärmuslusse kalduva Eesti 200 tegemistesse.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused