Vasakpoolne aktivist kasutas vabariigi taasiseseisvumise vastuvõttu poliitiliseks vihaõhutuseks

Eesti,
- Updated
©kuvatõmmis
JUST NAGU TEISMELINE: vasakaktivist Maris Hellrand suhtleb maailmaga T-särgi vahendusel

Uued Uudised said tähelepanelikult televaatajalt ekraanitõmmise sellest, kuidas president Kaljulaidi taasiseseisvuspäeva vastuvõtul löövad kaasa poliitiliselt laetud vasakaktivistid.

President Kaljulaid on algatanud teismelistele omase protestikampaania, kus pusa peale kirjutatakse “Õpetaja on loll!”, ja kogu vasakleer on sellega nüüd kaasa minemas. Ei loe enam ürituse taust, mõte ega pühadus, poliitteismelised pritsivad verbaalset tatti, sest sõna olevat vaba. Lisaks on ametlike ürituste riietumisstiil tehtud ülivabaks – kui selles on mingi ründav moment oponentide vastu, võib tulla kasvõi kartulikotis.

Nii ongi #astutagasi üks eestvedajaid Maris Hellrand, kes on seltskonnameedia andmetel ka Hannes Rummu elukaaslane, jäänud kaadrisse oma kampaaniasärgiga, mis tähendab seda, et ajal, mil Eesti inimesed tähistasid taasiseseisvuspäeva, tegeles see inimene vihaõhutusega – peopäeval õõnestati valitsuse alustalasid.

Aga kuna vastuvõtul peaministrit polnud, president aga oli, siis sai Hellrandi hädine protest teise tähenduse – usalduse kaotanud riigipea peaks tõesti tagasi astuma.

Kommentaarid

One commentOn Vasakpoolne aktivist kasutas vabariigi taasiseseisvumise vastuvõttu poliitiliseks vihaõhutuseks

  • Avatar
    Tõnis Siim

    Need sorosfashistidest-rassistidest europolitrukid ja eurohungveipingid on pigem parempoolsed kui vasakpoolsed ajupestud poliitaktivistid, kuna nad võitlevad Läänemaailma valitsevate USA-EU suuroligarhide domineeriva maffiagrupeeringu eesmärkide, huvide ja ideede elluviimise eest eest lokaalselt ning globaalselt. Sorosfashistide-rassistide tegutsemise eesmärk: põlisrahvasteta (ülerahvastatud-populatsiooniplahvatuste-väljakurnatud biotoopide piirkondade rändrahvastega assimileeritud põlisrahvastega), rahvusteta, ümber- ning ülerahvastatud asualadega, europiidideta, rahatotalitaristliku-plutokraatliku Euroopa, Läänemere regiooni, sh estenfrei (eestivaba, eestlasteta) Eesti ülesehitamine võimalikult lühikese ajaga, juba 21.saj. lõpuks.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused