Venemaa on rändeleppe küsimuses globalistidega ühes paadis – Kreml kritiseerib mittetoetajaid

Eesti,
- Updated
©Reuters/Scanpix
Kui Venemaa on millegi poolt, siis lõikab ta sellest kasu – ilmselt ka rändeleppest!

Kuigi Eesti 200 üks juhtidest Margus Tsahkna väitis, et Eesti võimalik loobumine rändeleppest olevat vesi Kremli veskile, on Venemaa hoopis selle toetajate ridades.

Mida lähemale jõuab Marrakechi tippkohtumine, seda enam riike loobub toetamast ÜRO ränderaamistikku – lisaks USA-le ja Ungarile on viimaste nädalatega leppele selja pööranud ka Austraalia, Iisrael, Poola, Ungari, Bulgaaria, Horvaatia ja Tšehhi. Seevastu Venemaa ei ole oma toetavat seisukohta muutnud, kirjutab ERR.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Rahvusringhääling toob eraldi välja ka Vene välisministeeriumi ametliku esindaja Maria Zahharova iroonia nende suhtes, kes muutvat viimasel minutil meelt – ilmselgelt tögab Kremli esindaja eelnimetatud migratsioonivastaseid riike.

“Meie kaks nädalat tagasi antud kommentaar kehtib ka täna, mida ei saa rääkida mõne teise riigi kohta,” ütles ta. Kaks nädalat tagasi teatas Vene välisministeerium, et toetab ränderaamistikku. Mõistagi on Venemaal ka omad pretensioonid, kuid ta ei astu ikkagi immigratsioonivastaste leeri, kuigi Tsahkna-sugused soovivad seoseid tõmmata – Kreml soovib rände käima tõmmata.

“Tänasel valitsuse otsusel ei olnud midagi pistmist tegeliku rändepoliitikaga. Selle otsusega võttis valitsus Ungari eeskujul selgelt isolatsioonipoliitika suunas, mis on pikemas perspektiivis meie iseseisvusele väga ohtlik tee,” leiab Tsahkna 15. novembril Delfis. “Seda poliitikat dikteerib Kreml.”

Tsahkna tõestas veel kord oma ebakompetentsust poliitilistes küsimustes, mida ta varem on juba näidanud nii kaitseministri ametis kui ka IRL-i eesotsas olles. Eks see näitab ühtlasi ka Eesti 200 suundumusi, kes on rändeleppe osas Kremliga ühte meelt.

Iseasi on muidugi see, kui tõsiselt Venemaa üldse rahvusvahelist õigust võtab. Kuid seekord on Kreml globalistide ja Margus Tsahkna Eesti 200-ga ühes paadis, et massid maailmas liikuma panna – Putin loodab Euroopat migrantide uputusega nõrgestada. USA, Ungari, Austraalia, Iisrael, Poola, Ungari, Bulgaaria, Horvaatia ja Tšehhi seevastu ujuvad oma paadiga enesetapjatest eemale.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused