Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

VIDEO Agressiivne homopropagandist lõi kodanikku, kes mõtles temast teisiti

19.10.2020
Laadime sisu...

Eileõhtuses uudistesaates Aktuaalne Kaamera on lõigus, mis kajastab LGBT meeleavaldust Vabaduse platsil, selgelt näha, kuidas vikerkaarelippu lehvitav vägivaldne naisterahvas läks vaikivat vastuprotesti väljendanud noormehe juurde ja virutas talle lahtise käega täiest jõust vastu pead.

Käputäis homoproagandiste oli sotsnoorte eestvedamisel kogunenud Tallinnas Vabaduse platsile, kandes muu hulgas vihaõhutavaid plakateid, kus oli maha tõmmatud sõnapaar „traditsioonilised pereväärtused“.

Neist eemal Harjumäe nõlval seisid mõned makides noormehed, kes avaldasid vaikides ja näpumärgiga seda, mida nad asjast arvavad.

Mingil hetkel läks üks neiu nende juurde ning hakkas  provotseerivalt vikerkaarelippu noormehe nina all lehvitama. Viimane püüdis seda eest ära tõmmata, mille peale agressiivne homoaktivist virutas talle lahtise käega täiest jõust vastu kukalt. Mees jäi siiski tasakaalukaks ning taandus koos kaaslastega. Nende koha hõivasid eestlastele pühal Vabadussamba jalamil mitu vikerkaarelippude ja plakatitega vehkivat LGBT-last.

Politsei aga hakkas agressori asemel tegelema nende noormeestega.

Meenutagem, et kunagi tuli sots Indrek Tarand Toompea lossi esisel meeleavaldusel esinejatelt mikrofoni ära tõmbama ning kukkus sellejärgsel rüselusel tagumikkupidi vastu ühe meeleavaldaja jalga.

Sellele järgnes suur skandaal, kohtuskäigud ja vabandused, kuid nüüd, kui reaalselt lüüakse kodanikule ohtlikult peapiirkonda, ei juhtu miskit. Kõik poliit- ja meediakoerad hauguvad hoopis teise puu all.