Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

VIDEO | EKRE esimees Martin Helme erakonna talvepeol: „Meie ülesanne on päästa Eesti liberaalide hävitustöö eest.“

10.01.2023
Laadime sisu...

„Meie erakond on kõige erilisem erakond Eestis!“ lausus Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Martin Helme üle kuuesajale kohaletulnud mõtte- ja võitluskaaslasele nädalavahetusel Tallinna Kruiisisadamas peetud talvepeol. „Me oleme kõige eestimeelsem erakond, me oleme kõige ausam ja otsekohesem erakond, me oleme kõige maailmavaatelisem erakond, me oleme kõige rohkem ühtehoidev erakond ja me oleme kõige võitluslikum Eesti erakond!“ lisas ta.

Helme rõhutas, et EKRE on ainus poliitiline jõud, kes on ustav meie põhiseadusele ja seal sätestatud ideaalidele.

„Me oleme ainus erakond, kes pakub inimestele lootust paremale homsele,“ märkis Helme, loetledes rida olulisi asju, mida EKRE valitsusse olles teisiti teeks, muuhulgas ka seda, et elekter ja kütus oleks odavamad.

Helme: „Vahe EKRE ja ülejäänud Eesti erakondade vahel on fundamentaalne: meie paneme Eesti huvid kõige kõrgemale, nemad panevad Eesti huvid kõige lõppu. Meie tahame üles ehitada Eesti, mis on jõukas ja turvaline rahvusriik, nende juhtimisel saame me Eesti, mis on multikultuurne, vaene, kuritegelik, lõhestunud, korrumpeerunud autokraatlike globalistide kindlates kätes föderaalse Euroliidu provints, kus rohkem kuuleb vene ja inglise keelt, kui meie ilusat eesti keelt.“