VIDEO EKRE fraktsioon esitas jõuluvanale lõõtsa saatel vana jõululaulu

Eesti, Varia,
- Updated

Riigikogu sügisistungjärgu viimast istungit külastas tavapäraselt jõuluvana, kes fraktsioonidele vaimukaid kingitusi tõi. Kingi lunastamiseks esitasid fraktsioonide esindajad ka laulu või luuletuse.

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) lunastas kingi vana jõululaulu saatel, mida esitasid Helle-Moonika Helme lauldes ja Riho Breivel lõõtsa mängides. Kingiks saadi aparaat süvariigi otsimiseks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Mul on hea meel, et sa oled tulnud siia meie juurde. Ma väga loodan, et päkapikud praegu sul Rovaniemis seda jõulusüvariiki üle ei võta, põhjapõtradele nulltolerantsi ei kehtesta, nii et sa saad ka järgmine aasta jälle meie juurde tulla,” ütles EKRE nimel esinenud Helle-Moonika Helme.

Sotsiaaldemokraatide nimel läks jõulumehe juurde Jaak Juske, kes luges luuletuse ja sai selle eest äratuskella ja padja, et opositsioonis istuvad sotsid magama ei jääks.

Reformierakond sai kingiks taktikalise toidu paki ja kristallkuuli kaevikusõjaks ja tuleviku ennustamiseks. Nende poolt esines lutikaluuletusega Madis Milling.

Keskerakonnast tulid jõuluvana ette ning Maria Jufrejeva Mašana ja Kaido Höövelson karuna ning nemad said seitsme-eurolise rahatähe.

Isamaa eest luges Aapo Ilvese jõululuuletuse Üllar Saaremöe, kingiks saadi pensionisammas.

Jõuluvanas tundis nii mõnigi ära tuntud humoristi Gaute Kivistiku.

UU

Kommentaarid

2 commentsOn VIDEO EKRE fraktsioon esitas jõuluvanale lõõtsa saatel vana jõululaulu

 • Avatar

  ….mõtlesin videot kirikus.Uskumatult ilus!

 • Avatar

  Tubli Monika!
  Ärge laske häirida ennast ajusurmas saastast!
  Kogu perele,Mardile, kindlasti ka Martinile kauneid jõule!
  Leidsin alles täna video Teie laulmisest!Väga ilus!

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused