Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

VIDEO Halloo, kas president on vabandanud selle noormehe ees, kes vikerkaarlaselt löögi kuklasse sai?

21.10.2020
Laadime sisu...

Läinud pühapäeval ründas agressiivne vikerkaarelipuga vehkiv naismeeleavaldaja sotside korraldatud üritusel Vabadussamba jalamil noormeest, kes rahumeelselt eemal seisis ja kandis plakatit, mis väärtustas traditsioonilist perekonda.

Geiaktivist ronis noormehe juurde, hakkas tema nina ees lipuga provotseerima ning kui viimane tahtis lipu eest ära tõmmata, lõi neiu noormehele täiest jõust vastu kukalt. Eelnevalt on näha, kuidas ühelt vastuprotestijalt rebisid agressiivsed homosõbrad plakati käest, kuid mees jäi ikkagi rahulikuks. Sellel plakatil oli sõnum “Abielu on perekonna vundament. Perekond on ühiskonna vundament”.

Võiks arvata, et sellele rünnakule järgneb ühiskonna hukkamõist. Et tele- ja raadio arvamussaated ainult sellest räägivadki, et “Ringvaatesse” kutsutakse juhtumit analüüsima ürituse peakorraldaja, et president esineb sotsiaalmeedias avaliku vabandusega või vähemalt tunneb piinlikkust, et venekeelse rahvusvähemuse esindajat rünnati avalikus kohas kaamerate ja kümnete inimeste pilgu all, et järgnevad kohtukutsed ja ajalehtede juhtkirjad, et geikogukond avalikustab selle ründaja isiku, kes kandis vikerkaarevärvides suurätti… Aga ei midagi sellist! vaikus.

Ja nüüd mõelgem, mis juhtus pärast seda, kui sots Indrek Tarand Toompea lossi ette irvitades meeleavaldust segama tuli ja ta sealt massist eemale juhiti ja mille käigus ta sai “sõbraliku” müksu tagumikku.