VIDEO! Henn Põlluaas: minu valimine Riigikogu spiikriks näitab, et EKRE-le usaldatakse vastutust riigi käekäigu eest

Eesti,
- Updated

Neljapäeval Riigikogu esimeheks valitud Henn Põlluaas ütleb, et rahvuskonservatiivi valimine presidendi järel tähtsuselt teisele positsioonile riigis tähendab usaldust erakonnale ja samas vastutust Eesti käekäigu eest.

“Mul on hea meel, et kokkulepped koalitsiooni sees pidasid ja mind parlamendi spiikriks valiti,” lausus vastne Riigikogu esimees. “See on auväärne ja tõsine koht, töö on minu jaoks uus, aga ma olen selleks valmis – selleks andis mulle toetuse ka erakond!”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Henn Põlluaas lisas, et tal on juba olemas töökogemus Saue linnapeana ja neli aastat saadikuna Riigikogus. Kommenteerides olukorda Riigikogus, märkis spiiker, et rahva tahtel on seal nüüd viis erakonda, on muutunud jõujooned nii peatselt valmiva koalitsiooni kui ka opositsiooni vahel ning kolm korda oma esindatust suurendanud Eesti Konservatiivne Rahvaerakond on nüüd saamas valitsuserakonnaks.

“See tähendab vastutust riigi juhtimise eest ja me oleme täiesti valmis seda enda kanda võtma,” sõnas Põlluaas. “Me seisame sõnavabaduse ja suveräänsuse eest ja oma parema äranägemise järgi esindame Eesti riigi ja rahva huve kõigil tasanditel.”

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused