VIDEO Jaak Valge: liberaaldemokraatia kirjutab meile ette, mida me peame aktsepteerima, mida mitte

Eesti, Video,

Ajaloolane Jaak Valge kõneldes hiljuti Tartus rahvuskonservatiivide poolt korraldatud konverentsil „Eesti valik: demokraatia või demokratuur?“ demokraatia kujunemisest rääkides, et liberaaldemokraatia püüab hägustada demokraatia definitsiooni.

Demokraatia tähendusele keskendunud kõnes rääkis, mis vahe on demokraatial ja liberaaldemokraatial. „Kui me tahame kehtestada mingi uue nähtuse, siis on meil laias laastus kaks valikut: kas anname uuele nähtusele ka uue nime, mis on aus valik; teine valik on olemasolev nähtus hajutada või hägustada ja tuua see uus nähtus välja juba olemasoleva positiivse sildiga välja. Ma väidan, et nii on ka demokraatia ja liberaademokraatiaga,“ rääkis Valge.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Valge ütles, et liberaaldemokraatia kirjutab meile ette, mida me peame või mida me ei pea aktsepteerima, lisades, et see on pidevalt ümberdefineeritav ja globalistlik.

UU

2 commentsOn VIDEO Jaak Valge: liberaaldemokraatia kirjutab meile ette, mida me peame aktsepteerima, mida mitte

  • Avatar

    Liberaaldemokraatia juured on sünagoogist ja see seletab paljut.

  • Avatar

    Mina olen endal asja sel moel selgeks teinud, et kui demokraatia on enamuse võim/valitsus vähemuse üle, siis liberaaldemokraatia on igasuguste agressiivsete (perverssete) vähemusgruppide valitsus enamuse üle. Või midagi sarnast.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused