VIDEO Kadri Vilba: “Laste katsejänesteks organiseerimine sellisel moel on absoluutselt lubamatu”

Eesti, Video,
- Updated

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni nõunik Tallinna linnavolikogus Kadri Vilba on absoluutselt vastu väikelaste vaktsineerimisele. Kolme lapse ema rääkis, et “Need vaktsiinid on alles katsetusjärgus ja me ei tea, mis tulemused sealt tulevad,” ütles ta. “Laste katsejänesteks organiseerimine sellisel moel on absoluutselt lubamatu”.

Üleeile õhtul andis immunoprofülaktika ekspertkomisjon loa hakata Eestis vaktsineerima ka 5-11-aastaseid lapsi, vahendas ERR. “Oleme siinkohal vägagi teadlikud sellest, et COVID ei ole lastel enamasti raske haigus, aga oluline on ka see, et laps saaks oma lapseelu edasi elada. Juba ainuüksi sellest lähtuvalt on siin kasutegur olemas,” rääkis teadusnõukoja Irja Lutsar intervjuus Delfile.

Täpset väiksemate laste vaktsineerimise algusaega pole paika pandud, kuid vaktsiinid peaksid jõudma Eestisse pärast 20. detsembrit.

 

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused