VIDEO Kaja Kallas eputab piinlikult poliitikute keskel

Eesti, Varia,
- Updated

Peaminister Kaja Kallas, kellele teadupärast meeldib rohkem käia mööda ilma meespoliitikutega flirtimas, kui Eestis sisepoliitikaga tegeleda ja siinseid kriise lahendada, sattus segadusse, kui tervitades NATO peasekretäri Jens Stoltenbergi, läksid käed risti. Teadupärast ei tähenda see ebausklikele midagi head.

Kerge tervitussegadus läks aga piinlikuks, kui järgnes Kallase plikalik reaktsioon, mida Kallas ise aga süüdimatult enda sotsiaalmeedias jagab, sest see tundub tema jaoks jube naljakas.

NATO erakorraline tippkohtumine leidis aset läinud nädalal Brüsselis, kus arutati liitlaste heidutus- ja kaitsevõime suurendamist, NATO idatiiva tugevdamist ning täiendavaid võimalusi Ukraina toetamiseks.

Eriti kohatu on Kaja Kallasel sellise tobeda situatsioonikoomikaga eputada ajal, kui Ukrainas surevad sõjas inimesed ning NATO poolt mingit murrangulist otsust sel kohtumisel ei tulnud.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused