VIDEO! Mart Helme: kuni kolme erakonna volikogud pole koalitsioonilepet kinnitanud, on meedia jutud spekulatiivsed

Eesti,

EKRE esimees Mart Helme ütleb intervjuus, et kolme erakonna koalitsioonileping on valmis, kuid kuni volikogud pole seda kinnitanud, üksikasju ei avaldata, ja meedias ilmuvad lood pole tõesed.

“Laias laastus oleme saavutanud kokkuleppe ministeeriumide, Riigikogu komisjonide ja muude valdkondade jaotuse osas, kuid mõne positsioonid on täpsustamisel. Nagu öeldakse – kuni kõik pole kokku lepitud, pole veel miski kokku lepitud,” lausus EKRE esimees.

“Nagu kõik need spekulatsioonid, süüdistused ja propagandistlikud rünnakud, kus väidetakse isegi, et me olevat osalised Uus-Meremaa massitulistamises, on ebausaldatavad ka kõik peavoolumeedia jutud kabineti moodustamise, ministrikohtade ja koalitsioonikokkulepete kohta,” sõnas Mart Helme. “Need on kuulujuttudest kokku pandud spekulatsioonid, mille vastavus tõele on väga väike!”

EKRE esimees lisas, et olukorras, kus EKRE fraktsioon on mitu korda eelmisest suurem, saab erakond paremini mehitada komisjone ja tugevdada oma positsioone Riigikogus, millelt on parem tõhustada oma tegevust Eesti huvide kaitsel.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused