Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

VIDEO | Martin Helme: Lõpetame ära väikeste ja suurte perede vastandamise! Suurpered vajavad rohkem riigi toetust!

28.12.2022
Laadime sisu...

Suured pered vajavad rohkem riigi toetust, sest nad aitavad eesti rahval väljasuremist vältida, ütles EKRE esimees Martin Helme täna Riigikogus, kus arutatakse taas perehüvitiste seadust. 

Helme juhtis tähelepanu, et eesti rahvas on väljasuremiskursil. “Ainsad, kes väljasuremiskurssi korrigeerivad, on suurpered. See nii lihtne ongi. Ühe- ja kahelapselised pered ei aita meil vältida väljasuremist, suured pered aitavad meil väljasuremist vältida. See tähendab, et kogu meie riik ja kogu meie rahvas peab olema mobiliseeritud eesti rahva taastootmisele ja nende inimeste toetamisele-aitamisele, kes eesti rahvast taastoodavad,” ütles Helme.

“Vaadake Eesti iibe statistikat 2020. aastast, alates sellest ajast, kui koroona alguse sai. Me oleme kukkunud kolinal. Meil surmad ületavad kolmandiku võrra sünde. Kui me praegu ka tegeleme mingi ninanokkimisega, mingisuguste vasakpoolsete kinnisideedega sellest, kuidas tuleb vastandada kahe- ja kolme- ja neljalapselisi perekondi omavahel, siis ega väga palju enam ei lähe ja pood läheb Eestis kinni, rahvusriik lõpeb, eestlaste rahvastik lõpeb. Nii et lõpetame ära ühe- ja kahelapseliste viielapseliste vastandamise ja toetame suurperesid.”