VIDEO | Martin Helme: Valitsuse plaan hoogustada võõrtööjõu importi kahjustab Eesti inimeste palgataset

Eesti, Video,
- Updated

Valitsuse plaan lõdvendada immigratsioonipoliitikat mõjutab otseselt Eesti inimeste palgataset, ütleb EKRE esimees Martin Helme videointervjuus Uutele Uudistele.

Helme sõnul on Riigikogus teisel lugemisel oleval välismaalaste seaduse muudatusel pikaajaline mõju ka üleüldisele majandusarengule.

„Riikides, kus ettevõttel pole vaja pingutada, et olla efektiivne, majanduskasv ja tootlikkuse kasv aeglustub ning võimalus, et inimeste palgad tõusevad, väheneb. Sellel on kahjulikud tagajärjed meie pensionikassa laekumistele, sest kuna palgad on väikesed, siis ka maksud on väiksemad,“ ütles Helme. „See eelnõu suunab Eesti majanduse allakäigurajale ja paneb Eesti palgad ja arengu stagneeruma.“

Odava tööjõu sissevedu slaavi riikidest tähendab ka seda, et põlisrahva osakaal väheneb Eestis järjekindlalt ja riik muutub venekeelseks, tõdeb Helme.

SAMAL TEEMAL

EKRE: Eesti tööturgu ja rahvusriiki hävitavale eelnõule tuleb tõmmata pidurit!

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused