VIDEO: Rapla vallavanemaks saab EKRE kandidaat Gert Villard

Eesti, Video,

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE), Reformierakonna ja valimisliidu Sidus Rapla esindajad sõlmisid kolmapäeval koalitsioonileppe, uueks vallavanemaks saab EKRE nimekirjas kandideerinud parteitu Gert Villard, kes on olnud varem ka endise keskkonnaministri Rene Koka nõunik.

Uus võimuliit lubab tagada valla piirkondade tasakaalustatud arengu, toetada kodulähedaste lasteaiarühmade ja koolide säilimist, et Rapla muutuks kasvava elanikkonnaga omavalitsuseks. Jätkatakse ka Rapla keskväljaku arendamist.

“Rahalises mõttes üks suuremaid asju on kindlasti sauna- ja veekeskuse rajamine Raplasse, mis on olnud aastaid lubadus, mida üks või teine poliitiline jõud on lubanud. Aga võimalus tagada lastele ujumisõpe ja inimestele lõõgastumisvõimalus on Raplas seni puudu olnud,” ütles EKRE valimisnimekirja juht, Riigikogu liige Rene Kokk ERR-ile.

“Kui me räägime spordist, siis spordis on kindlasti meie prioriteet jalgpallistaadioni, kunstmuruväljaku ja selle angaari lõpetamine. Ja teine põhisuund on ikkagi maakonnakeskuses kergejõustikustaadioni rekonstrueerimine,” lisas Rapla vallavolikogu esimehe kandidaat Kalle Toomet.

Rapla vallas valimised võitnud Rapla Vallakodanike Liit jääb opositsiooni.

Villard on sündinud Raplas ning lõpetanud sealse ühisgümnaasiumi. Villard on töötanud kliendihaldurina SEB pangas ning Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuses, Riigi Kinnisvara ASi suurkliendihaldurina.

Allikas: ERR

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused