VIDEO Riiklik terror: politsei lõi MEM Cafe juures inimest teleskoopnuiaga

Eesti, Video,

Tallinna Kalamajas asuva väikse perekohviku näitel näidishukkamist teostav politsei ja terviseamet on astunud järgmise sammu – täna surus kamp politseiametnikke kohvikut pidava Elvis Braueri paarimehe toimingute ettekäändel pimedasse nurka ning rahumeelset meest teleskoopnuiaga, mis on jäädvustatud ka mitmel videol.’ Elvis Brauerit aga suruti sündmuskohalt käsi kasutades eemale.

Nüüdseks on sulgema sunnitud MEM Cafe juures kehtestanud politsei ka viibimiskeelu, sest sinna hakkasid kogunema toetajad.

“Kohviku asukohas on keelatud igasugune majandustegevus, sealhulgas toidu kaasamüük. Ametiabi korras oleme kehtestanud MÉM Cafe ümbruses viibimiskeelu. Viibimiskeelu alale tohivad siseneda ainult Vana-Kalamaja 21 maja elanikud,” märkis Põhja prefektuur BNS-i vahendusel.

Terviseamet tegi OÜ-le MEM Kohvikud ettekirjutuse Vana-Kalamaja tänaval asuva toitlustuskoha sulgemiseks, isegi kaasamüüki pole lubatud.

Terviseamet viitas otsuse tegemisel nakkushaiguste ennetamise ja tõrje seadusele (NETS), mis annab õiguse sulgeda asutusi ja piirata nende tegevust, kui see on vajalik nakkushaiguse leviku tõkestamiseks.

Kui nii tahetakse väikeettevõtjaid välja suretada ja inimesi üksteise vastu ässitada, siis just see ongi ainuõige tegutsemisviis. Palju õnne, politseiriiki juhtiva Kaja Kallase valitsus!

 

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused