VIDEO Valetav peaminister: Kaja Kallas väitis Riigikogu ees, et mittevaktsineeritutele ei ole mingeid piiranguid

Eesti,
- Updated

Peaminister Kaja Kallast on palju kordi valetamises süüdistatud, kuid see on olnud nagu hane selga vesi. Kolmepäevane supervale Riigikogu infotunnis on juba nii suur, et seda eitada pole enam võimalik.

Väljavõte Riigikogu stenogrammist. (1.00.19 – 1.00.33)

12:57 Priit Sibul. /…/  “Kas need piirangud, mis ei ole sisuliselt, minu hinnangul tekitavad inimestes täpselt sama palju jama, et kui me midagi teeme, siis peavad olema inimestele üheselt mõistetavad ja arusaadavad ja need piirangud täna oma eesmärki ei kanna.”

13:00 Peaminister Kaja Kallas: “… Meil ei ole ju piiranguid inimestele, kes on vaktsineerimata. Neil on võimalus käia restoranis, neil on võimalus käia muuseumis, neil on võimalus käia teatris, kinos igal pool ja tegelikult mingeid piiranguid ei ole.”

Videot näeb ka SIIT

Miks siis represseeriti MEM Cafe kohvikupidaja Elvis Brauer, kui piiranguid pole ja vaktsineerimata inimesed tohtisid tegelikult kohvikusse siseneda? Miks saadeti politseinikud koos koertega koroonapiirangute vastast miitingut laiali ajama? Mis mõte oli koroonapassil?

Inimesed, kes pole ennast vaktsineerinud, võivad seega homne päev mistahes kohta minna – öelge vaid, et peaminister ise lubas, lausa kolmapäevases valitsuse infotunnis.

Loe ka Kallas: mina pooldan vaktsineerimata inimeste täiendavat piiramist

VIDEO JA BLOGI | Kaja Kallas: vaktsineerimata inimesed, palun ärge minge välja, ärge kohtuge kellegagi

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused