VIDEO | Varro Vooglaid: „Kurja varjud venivad pikemaks“

Eesti, Video,
- Updated

Varro Vooglaid: 1. novembril tegi Lääne-Tallinna Keskhaigla kirurgiakliiniku juhataja dr Andres Kork minu ja Martin Helme suhtes prokuratuurile kuriteoteate, paludes 23. oktoobri meeleavalduse tõttu algatada meie vastu kriminaalmenetluse karistusseadustiku §-de 231 ja 283 alusel, mille kohaselt on süüdimõistmise korral karistuseks ette nähtud vabadusekaotus vähemalt 3 ja maksimaalselt 20 aastat.

Prokuratuur jättis loomulikult kriminaalmenetluse algatamata, sest ilmselgelt ei ole me neid kuritegusid, mida dr Kork meile ette heidab, toime pannud. Niisuguse valekaebuse tegemine ei ole naljaasi ning sellest nähtub mitte ainult äärmuslik sallimatus ja diktatuuriihalus, vaid ka valelikkus – ja seda kõike määras, mis muudab võimatuks sedasi käituvatest inimestest lugu pidada. Kui arstide liit leiab, et nende ridadesse kuuluva inimese niisugune käitumine ei vääri isegi mitte noomitust, siis ütleb see nii mõndagi kogu Eesti arstkonna kui sellise kohta.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Allpool on selle kohta minu lähem kommentaar, kus toon muu hulgas esile ühe loo, millest nähtub, et juba praegu jätavad Eesti arstid vaktsineerimata inimesi elutähtsatest plaanilistest operatsioonidest ilma. Siin on reaalne ja tõsine eetiline probleem, millele tuleks ilmtingimata teravat kriitilist tähelepanu pöörata. Probleem on sünge, sest tean juba tervet rida inimesi, kes ütlevad, et olukorras, kus arstid avalikult demoniseerivad vaktsineerimata inimesi, ei julgegi enam end nende hoolde usaldada ja operatsioonile minna…“

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused