Viimsi vallavolikogu EKRE fraktsiooni liige Hannes Võrno alustab TTV-s 33 minuti saadet

Hannes VõrnoHannes Võrno

EKRE nimekirjas Viimsi vallavolikogusse pääsenud teleajakirjanik Hannes Võrno asub Tallinna Televisiooni otse-eetris juhtima saadet „Hannes Võrno 33 minutit“.

Pikka aega ekraanilt ära olnud Hannes Võrno talk-show’ hakkab olema teemadel, millest avalikult kõnelda sageli ei juleta, vahendab Raepress. “Mind võivad saatekülalistega eristada maailmavaated, hoiakud ja suhtumised, aga me ei asu mitte mingil juhul nii-öelda revolutsiooniredeli erinevatel pulkadel,” ütles Võrno ja taunis ühtlasi meedias valitsevat olukorda, kus sõna saavad ainult kindlaks kujunenud inimesed. “Soovin saates rääkida nendega, kellega saab asjadest ausalt vestelda, mitte nendega, kellega justkui “peab” rääkima.”

Võrno liitumine Tallinnna Televisiooniga on üks osa muudatustest, mis algasid ligi aasta tagasi, kui Revo Raudjärv telekanalit juhtima asus. “Veel aasta tagasi ei olnud mul kerge leida tipptasemel saatejuhte, kes tahaksid tulla Tallinna Televisiooni saateid juhtima. Aga siis viis mind saatus kokku Hannes Võrnoga ja kohe esimesel kohtumisel sai selgeks, et meil on palju sarnaseid mõtteid ja ideid. Mul on hea meel, et kokkulepe Võrnoga on pannud jää murduma ja meie viimaste kuude otsingud saatejuhtide leidmiseks on hakanud vilja kandma,” märkis Raudjärv.

“Hannes Võrno 33 minutit” läheb Solarise keskuses asuvast endisest “Ringvaate” stuudiost eetrisse igal teisipäeval algusega kell 21.30, vahetult enne TTV populaarseimat saadet “Otse kümnesse.” Esmakordselt näevad vaatajad uut otsesaadet juba 13. märtsil.

Kommentaarid

Rubriik: Eesti. Teemamärgistused: .