Vikerkaarevärvilised rohelised ei saa oma rahaliste kohustustega hakkama

Rubriik Eesti On
Vikerkaarevärvidesse mässituna ei maksa rohelisi loosungeid hõigata.

Eesti rohelistel on võhma, et algatada aktsioone abielureferendumi vastu, kuid mitte keskkonnaprobleemidega tegelemiseks ja oma rahaliste kohustuste täitmiseks – ilmselt seetõttu, et nad oma algsest eesmärgist kõrvale kaldunud ega saa tõelistelt looduskaitsjatelt enam tuge.

Erakond Eestimaa Rohelised pole täitnud erakondade rahastamise järelevalve komisjoni ettekirjutust keelatud annetuse tagastamiseks ning võlad on tasumata, mistõttu arutab ERJK justiitsministeeriumi poole pöördumist taotlusega reguleerida erakonna tegevus püsiva maksejõuetuse korral, kirjutab Õhtuleht.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Roheliste liikumise eesmärgid on algselt olnud looduskesksed, nüüd aga on nad üle võtmas nii neomarksistlikku ideoloogiat kui ka kliimaäärmuslust – nii kaob ka nende tõsiseltvõetavus. Miks peaks tänane loodussõber enam toetama rohelisi, kui nood ei toeta isegi mitte elu andvat ja edasiviivat heteroseksuaalsust?

Parlamendivälised erakonnad saavad tavaliselt tuge annetustest, aga kes tahaks keskkonna asemel toetada ideoloogiaid? Nii jääbki “Zuzu” kamp ka edaspidi virelema. Kui nad just Sorose tähelepanu ei pälvi.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused