Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Vikerkaarevärvilised rohelised ei saa oma rahaliste kohustustega hakkama

27.11.2020
Vikerkaarevärvidesse mässituna ei maksa rohelisi loosungeid hõigata.

Eesti rohelistel on võhma, et algatada aktsioone abielureferendumi vastu, kuid mitte keskkonnaprobleemidega tegelemiseks ja oma rahaliste kohustuste täitmiseks – ilmselt seetõttu, et nad oma algsest eesmärgist kõrvale kaldunud ega saa tõelistelt looduskaitsjatelt enam tuge.

Erakond Eestimaa Rohelised pole täitnud erakondade rahastamise järelevalve komisjoni ettekirjutust keelatud annetuse tagastamiseks ning võlad on tasumata, mistõttu arutab ERJK justiitsministeeriumi poole pöördumist taotlusega reguleerida erakonna tegevus püsiva maksejõuetuse korral, kirjutab Õhtuleht.

Roheliste liikumise eesmärgid on algselt olnud looduskesksed, nüüd aga on nad üle võtmas nii neomarksistlikku ideoloogiat kui ka kliimaäärmuslust – nii kaob ka nende tõsiseltvõetavus. Miks peaks tänane loodussõber enam toetama rohelisi, kui nood ei toeta isegi mitte elu andvat ja edasiviivat heteroseksuaalsust?

Parlamendivälised erakonnad saavad tavaliselt tuge annetustest, aga kes tahaks keskkonna asemel toetada ideoloogiaid? Nii jääbki “Zuzu” kamp ka edaspidi virelema. Kui nad just Sorose tähelepanu ei pälvi.