Viktor Siilats president Kaljulaidile: on kohatu võrrelda EKRE meeleavaldust Interrinde rünnakuga

Eesti,
©UU
Pikett ÜRO rändeleppe vastu Stenbocki maja ees 15.11.2018

Suur osa Eesti tipp-poliitikutest on näidanud, et enne mistahes avalduste tegemist ei mõtle nad läbi, mille või kelle suhtes nad üldse seisukoha võtavad ja mil määral sobivad nende võrdlused sündmuste konteksti.

Nii võrdles riigipea EKRE miitingut Interrinde omaaegse kallaletungiga Toompeale. Selline võrdlus on pahandanud inimesi, kes tollal ise kohal olid. Uued Uudised vahendavad Viktor Siilatsi pöördumise president Kaljulaidi poole.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Lp Vabariigi President, pr Kersti Kaljulaid! On täiesti kohatu võrrelda EKRE meeleavaldusel toimunut Interrinde rünnakuga Toompea lossile! Ma ei tea, kus Teie 15. mail 1990 olite, aga minu asutatud Eesti Video kaamera oli igatahes sündmuste keskel, Hr Erik Boltowski õlal.

Eesti Video on valmistanud “Vabaduse tee” video, mille 11. minutil näeb seda Interrinde rünnakut. Kui vägisi otsida mingit sarnasust, siis jah, Indrek Tarandi püünele tulek ja sealt võõra mikrofoniga minemajalutamine meenutas pigem ENSV ülemnõukogu Interrinde-meelseid saadikuid, kes läbi akna Toompea lossi rõdule ronisid. Teades väga hästi, et nad ei kuulu sinna!”

Video “Vabaduse tee” on nähtav keskkonnas Youtube.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused