VirginiaWoolfi grupp FB-s: väidetavalt vihakõnevastane, aga mõnitama õhutav

Eesti,
- Updated
©AFP/Scanpix
Marufeministid protesteerivad kohtunik Brett Kavanaugh` ametisse määramise vastu.

Pole kahtlustki, et iga niinimetatud sallivuslane teeks kõhklematult ära kõik need kuriteod, milles nad teisi süüdistavad.

Facebooki  grupp “Virginia Woolf sind ei karda!” väidab oma tutvustuses, et on vihakõnevastane. Tegelikkus seda ei tõesta. Mõne aja eest tuli just sellest grupist meediasse ühe noore inimese soov, et kõik üle 50 aasta vanused inimesed võiksid kiiremini surra, siis saavad noored rahumeeli oma multikultuursust ellu viia.

Nüüd teatab keegi Martin Paluoja seal järgmist: “Küll aga on lubatud (ja oodatud) feministlikust perspektiivist nii EKRE kui ka teiste poliitiliste jõudude reklaamide analüüsimine/mõnitamine“.

Ega selles midagi imestamapanevat polegi. Paluoja ütleb lihtsalt välja selle, mida nagunii kogu grupp mõtleb ja ellu viib. Nii nagu kogu “sallivusleer” on näidanud ennast teistmoodi mõtlemise suhtes ülimalt sallimatuna, nii pole ka virgiiniawoolfid” erand. Jutt vihakõnevastasusest on lihtsalt sirm, mille taga varjab ennast inkvisitsiooni jäine nägu.

Eks näitas ka nn naiste marss, et selle pundi tegutsemisstiil on agressiivsus, barrikaadid, ristilöödud ja türmipistetud. Võiks neile küll soovitada, et pole mõtet leebekesi mängida, kui südames mässab viha kõigi vastu, kes nende veendumusi ei jaga, aga seegi on mõttetu, sest ega marufeministid kavatsegi taltuda. Nad kasutavad vastavalt vajadusele kord pisaraid, kord tatipritsimist. Pealegi – las teevad ennast lolliks, nagu see kamp, kes püüdis tõrvikurongkäiku segada.

Aga grupp võiks oma tutvustusse kirjutada: vihakõnevastane, kui teised seda teevad; meile on “mõnitamine” lubatud!

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused