Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Võim on pööranud näoga eesti rahva poole

10.03.2023
Kolmjalg Kahulä

Mõnel on ikka kiire: 9. märtsil avaldas EPL loo „Abieluvõrdsuse aeg on käes! Ärge nüüd venitage”.

Autoriks on märgitud „Aili Kala, Eesti LGBT Ühingu huvikaitsejuht ja juhatuse liige“.

Ju siis selles asutuses on kõigil hästi kiire – kevad Eesti pääl, kassid kräunuvad ja rebased teevad ka kirjeldamatuid häälitsusi.

“Huvikaitse“ on üks mitmetahuline sõna. Olen kuulnud, mis huvid selle koosluse liikmetel on, reformierakondki on levitanud elastilisi valimistooteid deviisidega „parim keskmaa beebitõrje“, „kolm on parem“ jne. Praegu ongi neid kolm, kõik kohad meedias on nende pilte täis: kõhna naisterahvas, kult rukkis ja rumala näoga bolševik.

„Eelmisel nädalal näitasid Eesti inimesed oma meelsust, andes enamuse hääli liberaalsetele erakondadele – see on vaieldamatult tugev mandaat avatud Eestile, kus saaks lõpuks LGBT + inimeste õiguste ulatuslikule ja pikaajalisele paigalseisule uue käigu anda. Tööpõld on lai: lahendamata on võrdse kohtlemise kohaldusala laiendamine, vaenu õhutamise keelamine, soo tunnustamise protsessi kaasajastamine, kooseluseaduse rakendusaktid ja loomulikult abieluvõrdsus,“ kirjutab LGBT Kala.

Selles lillas kantseliidis on ka üks, nagu ütlevad muusikud, „kala“, sest „paigalseisule uue käigu andmine“ tähendaks ju veel suuremat paigalseisu, aga me ei saa ju nõuda LGBT aktivistidelt loogikat ja kirjaoskust, sest see oleks karjuv diskrimineerimine. Ja kui karjuvale diskrimineerimisele „uus käik anda“, siis oleks see juba röökiv diskrimineerimine. Aga hea küll, kelle ette ma siin pärleid loobin.

Täna ühines tormijooksuga abieluranda samas väljaandes „kodanikuühiskonna ekspert, SALK“ Alari Rammo: „Abieluvõrdsus tehtagu sügiseks ära“. Minul kui eakal hästi karvasel isikul oleks patt mõista hukka nooremappoolse absoluutselt kiilaka inimese (üritan siin vältida soolise kuuluvuse kohta spekuleerimist) tungi. No kui inimesel on nii kiire, siis soovin edu. Meie ühiskonnas aga võib juba praegu panna leivad ühte kappi oma valituga, keegi kätt ette ei pane. No ei pane ju.

Tallinna linnavolikogu esimees ja sotside maskott, traditsioonilisel teel sünnitatud Jevgeni Ossinovski esines täna Postimehes looga „Tagada tuleks abieluvõrdsus ja kooseluseaduse rakendusaktid tuleks nagunii vastu võtta“.

Miks härra Ossinovski kasutab sõna „nagunii“ äraproovitud „niikuinii“ asemel? Eestlased ju laulsid end vabaks justnimelt selleks, et oleksid võetud vastu sodomiitlike suguaktide rakendusaktid. See on meie iseolemise apoteoos, meie rahva vaimsete püüdluste ejaculatio.

Sama rahvusleht Postimees teatas täna: „Eesti kohtute direktor Elari Udam saatis Harju maakohtu naiskollektiivile naistepäevaks lilled ja kaardi, millel on peal suur peenis… Harju maakohtu kohtunikud on täna õhtuse seisuga teinud justiitsministeeriumisse ka ühispöördumise ning soovivad Udami käitumisele ametlikku hinnangut… „Mina ei suuda uskuda, kuidas sellise kaliibriga mees saadab Harju maakohtu naiskollektiivile peenise pildi, mis viis kohtu naispere täiesti endast välja. Nad ei saanud alguses aru, mis asi see on!“ rääkis Kuuuurija allikas, kelle sõnul ei olnud siivutust pildist šokeeritud mitte ainult naiskohtunikud, vaid ka mehed, kes leidsid et sellist pilti ei ole väärikas naisterahvale saata mitte üheski organisatsioonis.“

Selle uudise kohta tekkivad rohked küsimused.

Esimene. Kuidas saab väita, et kaardil oli just suur peenis? Kas seal olid toodud mõõdud või hoopis kaardimõõt?

Teine. Mida tähendab „sellise kaliibriga mees“? Millise kaliibriga? Millele te üldse siin vihjate? Kas kaardil oli tema selfi?

Kolmas. Kuidas on võimalik, et Harju maakohtu naiskollektiiv ei saanud aru, mis see on? Kohtunike intiimelu on nende privaatasi, aga nad ju mõistavad kohut ka nende üle, kes rikuvad „sellesamusega“ seadust. Ja kui nad ei saa aru, mis see on ja kuidas see töötab, siis kuidas nad saavad võtta kohtumõistmisel arvesse tunnistajate ja kannatajate kirjeldusi, kriminalistide järeldusi ja ekspertiiside tulemusi seksuaalkuritegude puhul? Ja eriti erilisi tundemärke?

Ja mis valehäbi see üldse on? Meie ühiskond on ette valmistatud seaduse vastuvõtmiseks, mis laiendab oluliselt nende avauste loetelu, kuhu Eesti kohtute direktori poolt naiskohtunikele saadetud ese võiks sobida. Meile topitakse selle asjandusega seotud üksikasju meedia poolt 24/7, topitakse näkku lastele ja ka suguvõimetutele raukadele, ja äkki te nähes peenist kaardil pistate hirmust kisama?

Eesti vasakliberaalne võim on pannud kogu ühiskonna käpukile, ise te seda tahtsite, nii et ärge nüüd oigama hakake. Kui, siis ainult mõnust, mis iganes teid rahuldab.

Ivan Makarov