Võrdsetest võrdsem: president Kaljulaid lõbutses hoiatustest hoolimata Šveitsi suusaradadel

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
President Kaljulaid suundub ilmselt tagatubadesse, vaatamaks üle pakkumisi edaspidiseks tegevuseks. Pilt on illustratiivne.

President Kersti Kaljulaid näitab järjekordselt üles hoolimatust riigis toimuva vastu ega jaga rahva kitsikust pandeemia tingimustes.

Vaatamata välisministeeriumi soovitusele vältimatu vajaduseta mitte reisida käis president Kersti Kaljulaid möödunud aasta viimastel päevadel Šveitsis suusareisil, kirjutab ERR.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kuigi presidendi kantselei väidab, et haigestumisnäitajad on Eestil ja Šveitsil võrdsed, teatas näiteks Maailma Majandusfoorum, et järgmise aasta Davosi majandusfoorum kolitakse pandeemia tõttu Šveitsist ära ning see leiab aset 13.-16. mail Singapuris.

Seega siis on president võrdsetest võrdsem ja samas kui eestlasi manitsetakse vähematele kontaktidele ning reisidest hoidumisele, veedab riigipea puhkust seal, kuhu lihtkodanik ei pääse.

Samas ajal on Eestis sisepoliitiliselt kriisiolukord, sest opositsioon üritab halvata Riigikogu tööd ning ohustab riigi julgeolekut põhiseadusvastase tegevusega, üritades algatada NATO-st lahkumist, Nõukogude Liidu taastamist ja Venemaaga ühinemist, millekohased ettepanekud on jõudnud ka maailma meediasse. Kaljulaid ei näi sellest hoolivat.

President tundub järgivat oma lemmikut Sveta Grigorjevat ja ta tegi rasketel aegadel just seda, nagu Grigorjeva unistab – tõmmata Eestist… Mida on teinud ka eelmine president Ilves, kes on nüüd kodumaal külaline, kui tuleb mõnikord Tartusse tudengitele vasakpolset ajupesu tegema.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused