Võrdusmärgi tõmbamine Mart Helme ja Žirinovski vahele Isamaa liidri Helir-Valdori Seederi poolt on kohatu

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Isamaal ja tema liidril tasuks ka suureks kasvada.

Mart Helmet “emotsionaalselt ülesköetud meheks” nimetanud ja teda Venemaa Liberaaldemokraatliku Partei juhi Vladimir Žirinovskiga võrrelnud Isamaa juht Helir-Valdor Seeder ise ka emotsioone vaos ei hoia ja tõest lugu ei pea.

Žirinovski solvavad rünnakud on alati kantud suurvenelase üleolevast suhtumisest väikerahvastesse ja -riikidesse ning ta on lubanud neid ühe käetõmbega põrmustada – see on ähvardav, ülbitsev ja üleolev käitumine.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Mart Helme sõnad Soome valitsuse kursist ja riigi võimalikust hävingust pole kuidagi kantud tühjast sõimamisest, sest ohud on reaalselt olemas. Soomes on kõigi aegade vasakpoolseim valitsus, mis on üsna vene-sõbralik, alates NATO-st hoidumisest kuni Nord Stream 2 gaasijuhtme heakskiidu ja tihedate suheteni Putini režiimiga.

Soomes on tugev kommunismimeelne seltskond, marsitakse punalippude all ja alles on Lenini mälestussambaid. Vasakroheline valitsus ergutab massiimmigratsiooni, läheb kaasa üliradikaalsete kliimaalgatustega ning loob riigis multikultuurset ühiskonda. Seega on alus karta räiget vasakpööret, mis seaks riigi eksistentsi ohtu, täitsa olemas, Sanna Marin juhib nüüd neid arenguid, ja Mart Helme hoiatab selle eest.

“Helme edasine analüüs või hoiatus selle kohta, mis Soomes toimuma hakkab, on ju järeldus punaste tegevusest igal pool maailmas läbi ajaloo?” kirjutab kolumnist Malle Pärn.”Helme on avaldanud oma mõtteid, on analüüsinud, on kritiseerinud, on kasutanud erinevaid metafoore ja analoogiaid. On ohtude eest hoiatanud. Ja kõik hoiatused on tõeks osutunud.”

Isamaa liider läks taas kaasa EKRE ründamisega, sest see on ju poliitilisel maastikul popp – ainult et valimatult koalitsioonikaaslast rünnates jäänuks ta muidu teiste seas varju, sestap tuli Žirinovski appi kutsuda.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused