“Žurnalist” Toomas Sildam tundis ENSV ministrite suhtes nii suurt tõmmet, et kirjutas nende teemal koguni loo

Rubriik Eesti On
©Scanpix
Toomas Sildamit kummitab KGB-süüdistus.

Kui kuskil on rünnakud EKRE vastu, siis ei puudu sealt kindlasti ka Toomas Sildam.

Nüüd on Sildam võtnud maaeluminister Mart Järviku vastu ette uue ristikäigu, kirjutades “Minister Järvik lasi tagasi panna ENSV ministrite portreed”.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Loos on allpool lisatud täiendav info: “Kevadel maaeluministriks saanud Mart Järvik (EKRE) lasi enda kabineti vastasseina riputada üles ka Nõukogude ja Saksa okupatsiooni ajal Eestis põllumajandusega tegelenud ministrite portreed.”

“Seinapinda oli ja ajalugu on ajalugu, muuda palju tahad, ega ta sellest muutu. Pealegi on põllumajandus sügavalt ebapoliitiline eluala,” selgitas maaeluministri nõunik Mart Ummelas.

Iseküsimus on, miks on Toomas Sildamil midagi ENSV ministrite vastu – need on ju omad poisid. “Reporter” vahendas 2010. aastal lugu: “Klandorf: Sildami värbas KGB nuhiks transpordiametis töötanud endine KGB ohvitser.”

Siis rääkis praegune Tallinna aselinnapea Kalle Klandorf “Reporteri” refereerituna: “Endine miilitsatöötaja ja tipp-politseinik Kalle Klandorf annab välja mälestusteraamatu Jälitaja ja jälitatav, milles väidab, et endine ajakirjanik ja praegune presidendi pressiesindaja Toomas Sildam oli KGB agent. Andmeid Sildami seotusest KGBga kaitsepolitsei ei avalda, sest Eestis kehtib seadus, et kui KGB töötaja on end ise üles andnud, on see teave edaspidi riigisaladus.”

Niisiis olla ajakirjanikul ja ENSV-l tõesti mingid sidemed olemas.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused