EKRE esitab plaanitavale apteegireformile oma plaani

Eesti, Uudised,
Apteek Võsul.

Rahandusminister Martin Helme (EKRE) ütles ERR-ile antud intervjuus, et rahvuskonservatiivid pole leppinud sellega, et apteegireformi seadus praegusel plaanitaval kujul kehtima hakkab ning nad esitavad oma plaani.

“Piirjooned on need, et sellisel kujul apteegireformi jõustamine ei ole meie jaoks vastuvõetav,” lausus ta. Sotsiaalminister Tanel Kiige (Keskerakond) ettepanekut etapiviisilisest lahendusest pidas ta silmamoonduseks.

Helme sõnul tulevad nad oma eelnõuga välja kahe nädala jooksul. “Toetus apteegireformi peatamisele on laialdane ja põhiline põhjus, miks see eelmine kord läbi kukkus, oli selles, et esimest korda Riigikogu selles koosseisus nägin ma, kuidas Reformierakonna fraktsioon hääletas distsiplineeritult,” nentis ta.

Helme lisas, et põgusalt on võimalikust seaduseelnõust olnud juttu ka Tanel Kiigega. “Kiik esitas valitsusele ravimiseaduse muutmise eelnõu, mille kaudu oleks olnud võimalik ka mõningaid asju lahendada, aga see plaan jäi katki.”

Kommentaarid

One commentOn EKRE esitab plaanitavale apteegireformile oma plaani

  • Avatar

    Milline on süsteem Rootsi, Soomes, millised on hinnad võrreldes meiega? Ravimitõõstuse Suur korporatsioonid on nagu kõik teised superkorporatsioonid mõjukamaid kui nii mõnegi riigi valitsused jne jne….. oomes

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused