EKRE toetajad protesteerisid Tartus homopropaganda vastu noorte seas

Eesti, Uudised,

Eile pärastlõunal kogunesid EKRE toetajad Tartus Raekoja platsile, et protesteerida Tartu noortekeskuse LGBT ürituste ja homopropaganda vastu noorte seas. LGBT toetajad tulid aga seda rahulikku meeleavaldust segama ja provotseerima. Mõlemas leeris oli sadakond inimest. Kähmluseks ei läinud, kuid sõnelemist oli palju.

EKRE Tartu piirkonna juhatuse liige Aare Tamm jagas meeleavaldusel plakateid. “Plakatid kannavad väga head sõnumit – et eestlased peaksid rohkem pidama lugu enda kultuurist, mitte võtma vastu võõrast kultuuri, mis on neile peale sunnitud,” rääkis ta.

Tamme hinnangul on homoseksuaalsus õpitav. “Inimene on täiesti õppimisvõimeline. Keegi ei ole sündinud sellise väärastusega,” ütles ta.

Kohal viibisid ka EKRE riigikogu fraktsiooni liikmed Ruuben Kaalep, Peeter Ernits ja Anti Poolamets.

Linnavalitsuse noorsootöö teenistuse juht Piret Talur rääkis ERR-ile, et reede õhtuks oli Tartus Lille tänava noortemajja planeeritud aruteluring seoses noorte seksuaalsusega ja rõhuasetusega LGBT teemal. Seda aruteluringi ära ei jäetud, kuid see koliti mujale.

UU

Kommentaarid

One commentOn EKRE toetajad protesteerisid Tartus homopropaganda vastu noorte seas

  • Avatar

    Arvestades seda, et LGBT kaasajooksiku normaalne elu võib seeläbi saada rikutud, tuleb LGBT propageerimist ja nakkusohtu riiklike meetmetega piirata.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused