Ettevõtja kirjutab, kuidas võõrtööjõuga lood tegelikult on: madalapalgalised võõrad tõrjuvad kohalikke turult välja

Majandus, Uudised,
©UU
Eriti ohtralt kasutatakse võõrtööjõudud põllumajanduses.

Postimehes kirjutab ettevõtja Kristjan Järvan võõrtööjõust nii, nagu asjad tegelikult on, mitte nõnda, nagu mõned seda paista soovivad lasta. Ta ütleb otse välja, et võõrtööjõul on ülehinnatud väärtus

„President Kersti Kaljulaid ütles vabariigi 102. aastapäeva kõnes, et Eesti Panga andmetel tuli 2018. aasta majanduskasvust kolmandik võõrtööjõu arvelt, kuigi selle kasutamine on meil piiratud. Eelmisel aastal juba pool. Eesti Panga analüüsile on toetunud ka nii Äripäeva juhtkiri, luues hirmustsenaariume Eesti majandusest võõrtööjõuta, kui ka Postimehe ajakirjanikud, väites, et tuhandete ukrainlaste pisarad on kolmandiku Eesti majanduskasvu hind,“ juhatab Järvan sisse oma arvamusloo, milles toob välja, miks kõigile neile väidetele ja mõttekäikudele aluseks olnud Eesti Panga analüüs ei ole tegelikult tõsiselt võetav.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ta kirjutab, et võõrtööjõu sissetoomine pole kaugeltki ainuke viis majanduskasvu jätkamiseks ning, et madalapalgalised võõrad tõrjuvad kohalikud tööjõuturult välja.

One commentOn Ettevõtja kirjutab, kuidas võõrtööjõuga lood tegelikult on: madalapalgalised võõrad tõrjuvad kohalikke turult välja

  • Avatar

    KUNAGISEST ORIRAHVAST ORJAPIDAJARAHVAKS!? Lääne nn liberaalse, rahvusteta ja tulevikus sugudeta biomassiühiskonna/ühtsest ja eristamatust biomassirahvast koosneva ühiskonna, sh ka eestlaste uueks Jumalaks (ainujumalaks), keda nad vastuvaidlematult teenivad ja kellele tingimusteta alluvad on saanud globaalse vabaturumajanduse kõike paika panev nähtamatu karvane käsi, turustiihiad ning
    maksiim/deviis: turg paneb kõik paika.
    Kasumi saamisele orienteeritud vabaturumajanduse tulu- ja kuluefektiivsuse nõuete/reeglite järgi tuleb osta sealt, kus kaup on odav ja müüa sinna, kus see on kallim ning arvestada globaalse tööjaotuse printsiipidega. Kuna kapitalistlik-merkantiilne vabaturumajandus on muutnud ka inimesed/tööjõu/tööorjad vabaturukaubaks maailmaturgudel, siis globaalse tööjaotuse ja vabaturu fundamentaalsete seaduste ning reeglite järgi on õigustatud ka inimeste-tööjõu valmistoodanguna sisseost Euroopa ja EU osariikide siseturgudelt, laiemas plaanis inimeste-tööorjade import Euroopasse odavatelt Aafrika, Aasia ja Lõuna-Ameerika ülerahvastatud- populatsiooniplahvatuste piirkondade orjaturgudelt, selmet toota neid kohapeal, kus tootmis- ja üleskasvatamise kulud on suured.
    Kasutagem siis maksimaalselt globaalse tööjaotuse ja vabaturumajanduse poolt pakutavaid hüvesid meie kõikide heaolu ja majandusarengu tagamiseks., mis õigustab muuhulgas kohaliku aborditeenuste mahu ning kättesaadavuse olulist suurendamist regioonis. Globaalse vabaturumajanduse ja tööjaotuse hūvede maksimaalne kasutamine võimaldavad regiooni naistel pühenduda 100% ulatuses üksnes enesearendamisele, karjääri-/ametiredelil edasiliikumisele ja elu nautimisele nn seksikate tõmmude meestega, kelle puuduse üle tänu globaalsele vabaturumajandusele ja -kaubandusele nad enam kurta ei saa.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused