Igor Gräzin kritiseerib prokuratuuri: see peab lõpuks muutuma õigusriigi asutuseks

Eesti, Uudised,
- Updated

Tallinna Televisioonist tuntud saatesari „Poolkuu Igor Gräziniga“, mis kolis äsja Uute Uudiste portaali, arutles õigusteadlane Igor Gräzin koos saatejuht Andres Raidiga muu hulgas ka prokuratuuri tegevuse üle Mary Krossi juhtumi näitel.

„Mary Kross ründas Eesti Vabariiki poliitiliselt,“ ütles Gräzin Uute Uudiste TV-le reformierakondlasest parlamendiliikme Erik-Niiles Krossi abikaasa valetunnistusest rääkides.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Mäletatavasti leidis prokuratuur, et ühiskondlikku huvi selle sündmuse vastu ei ole ning lõpetas kriminaalasja oportuniteediga.

Prokuratuur pani metsa kogu aeg, tegutses ebaprofessionaalselt, kommenteeris Gräzin, lisades, et tegu polnud mingi väikese huligaansusega, vaid tõsise süüdistusega ühe Eesti poliitilise partei vastu, lisaks ründas ta sellega Eesti rändepoliitikat, kusjuures valimised olid tulemas.

Prokuratuur on ajanud oma poliitilist agendat, lausu Gräzin. Põhimõtteliselt esindab Res Publicat, kuna Res Publicat enam ei eksisteeri, siis võib-olla teevad seda inertsist.

„Prokuratuur peab lõpuks muutuma õigusriigi asutuseks, mida ta täna paraku ei ole,“ ütles Gräzin, kes on prokuratuuri tööd kritiseerinud viimased viis-kuus aastat.

 

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused