Inimõiguste keskus: abielu mehe ja naise vahel soodustab homonegatiivsust

Uudised,
- Updated
©Morguefile
Pulm

Eesti Inimõiguste Keskus pani erakonnad oma soovituste järgi ritta ning EKRE sai arvatult enim miinuseid, kuid ühtegi põhjendust sellest idiootlikust tabelist ei saa küll ükski tervemõistuslik inimene tõsiselt võtta, nii mõjuvad need miinused pigem komplimendina.

Näiteks sai EKRE sugeda selle eest, et rahvuskonservatiivid tahavad ära võtta homode põhiseaduslikku õigust abielule, kuid inimõiguslased on unustanud, et neid nende poolt nõutud õigusi pole tegelikult olemaski.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Täpsemalt – EKRE kohta antud hinnangus on sõna-sõnalt kirjas, et „kooseluseaduse tühistamine mõjub negatiivselt gei- ja lesbipaaride põhiseaduslikule õigusele perekonda luua ja hoida ning nendes peres kasvavate laste õigustele“. Veel on lisatud, et „abielu mehe ja naise vahelise liiduna määratlemine põhiseaduses soodustab homonegatiivsust“.

Aborti ehk loote tapmist inimõigusena käsitlev keskus peab abortide haigekassast rahastamise lõpetamist halva mõjuga naiste õigusele oma keha üle otsustada.

Veel kirjeldatakse selles jaburas kokkuvõttes, et  rahvuslikku vaenu õhutavate välismaalaste väljasaatmine ja kodanikelt kodakondsuse äravõtmine võib ohustada väljendusvabadust.

Sundvõõrutuskeskuste loomine alkohoolikutele ja narkomaanidele võib aga tabeli koostajate arvates tekitada pigem kahju (!).

Idiootlike hinnangute rida saab jätku, kui kirjutatakse, et välismaalastele maa ja metsa müügi keeld võib ohustada õigust omandile, siduvad referendumid võivad halvasti mõjuda vähemuste inimõigustele, riigikohtunike valitavaks muutmine võib muuta õigusmõistmise erapoolikuks ja survestada kohtunikke lähtuma avalikkuse arvamusest.

See kõik kokku on nii jabur, et igasugused kommentaarid on siinkohal liigsed.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused