Järjekordse küsitluse järgi on rahvuskonservatiivid teisel kohal

Uudised,
©UU
EKRE lipp lehvib jätkuvalt kõrgel.

Järjekordne küsitlus kinnitab EKRE tugevat positsiooni – kui ERRi tellitud erakondade reiting EKREle näitas 19 protsendilist toetust, millega oldi kolmandal kohal, siis täna avaldatud Postimehe poolt tellitud uuring on tõstnud rahvuskonservatiivid teisele positsioonile.

Postimehe tellitud ja Kantar Emori tehtud uuringust selgub, et reitingutabelit juhib endiselt Reformierakond, kuid sel kuul on osa oravate toetajatest kaduma läinud. Eesti Konservatiivse Rahvaerakond on 18,6 protsendilise toetuse juures teisel kohal. EKRE järel on kolmandana 16-protsendiline toetus Keskerakonnal.

Kantar Emori uuringuekspert Aivar Voog viitas, et augustis uutesse kõrgustesse tõusnud opositsiooniparteide toetus tuli tõenäoliselt juhuslike toetajate arvelt, kes pettusid korraks ja võõrandusid oma algsest valikust.

Seevastu valitsuserakonnad ei ole skandaalide keerisesse sattunud. Poliitika on kulgenud pigem rahulikus rütmis. Ka Riigikogu alles alustas tööd.

UU

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused