Kapist välja tulnud sotsist näitleja oli aastaid paadunud liiklushuligaan

Sotsid on leidnud oma Ivan Orava.

End kapist välja tulnud sotsiks nimetav näitleja Andrus Vaarik tunnistas telesaates „Kolmeraudne“, et ta oli paadunud liikluskriminaal tervelt kümme aastat, sest ta ei julgenud eksamit tegema minna.

“Kartsin, et ei saa sellega hakkama. Maksin iga aasta mõne trahvi ainult pistelise kontrolli käigus. Olin kõige korralikum juht Eestimaal, sest ma ei tohtinud millegagi silma paista, et mind kinni ei peetaks. Nüüd, kus mul on juhiluba, sõidan 160 km/h,” rääkis ta TV3 saates Mihkel Rauale.

Sotsiaaldemokraatide nimekirjas Riigikokku kandideerivat humoristi karistati 2016. aastal kriminaalkorras mootorsõidukiga ilma juhtimisõiguseta sõitmise eest. Nimelt võeti näitlejal autojuhiluba politsei poolt ära, seejuures istus mees mõned tunnid pärast lubade äravõtmist uuesti rooli. Kriminaalkorras mõisteti Vaarikult teo eest välja ligi 2000-eurone rahatrahv.

Vaarik on tunnistanud, et ta on emeriitalkohoolik, kes enne karskeks jäämist oli pidevalt vines.

Eesti Päevaleht kirjutas veebruari alguses, et sotsiaaldemokraatide hulgas on kokku 165 seaduserikkujat ning neist rohkem kui pooltel ehk 91 liikmel on karistus veel kehtiv. Teisisõnu on neist märge karistusregistris, mis kestab veel edasi mõned aastad pärast karistuse täitmist. Hetkel on aktiivset karistust kandmas 30 sotsiaaldemokraati.

 

Kommentaarid