Laulupeole ihkav homokoor ajas pensionäridel harja punaseks

Uudised,
- Updated
©EPA/Scanpix
Homoagendaga seonduvad geiparaadid ja päris kindlasti ei ole need koht, kuhu lapsi lubada.

Hiljuti kirjeldas telesaade Radar homokoori ettevalmistusi laulupeoks, mis ajas hiljem poliitikutega kohtunud seeniorid endast täiesti välja.

„Radar“ jälgis kahe kuu jooksul, kuidas kulgeb Baltikumi esimese LGBT-koori teekond tänavusele juubelilaulupeole.

Segakoor Vikerlased on Baltimaade esimene LGBT ehk lesbi, gei, bi ja transsooliste laulukoor. „Me ei küsi kelleltki, mis nende seksuaalne sättumus on,“ räägib koori asutajaliige ja abidirigent Pearu Pung.

Huvitav, kuidas siis just seksuaalhälvetega tegelased kõik ühte koori sattusid, samahästi võiks nad laulda suvalistes koorides tavaliste liikmetena.

Hiljuti kohtus EKRE parlamendisaadik ja Euroopa Parlamenti kandideeriv Anti Poolamets koos paari teise poliitikuga pensionäridega.

Kui jutt läks sellele, et Euroopa Liit püüab liikmesriikidele vasakliberaalseid revolutsioonilisi ideid peale suruda, tõid kuulajad ise näitena homokoori laulupeole tuleku. See põhjustas publikus suure pahameelelaine, sest leiti, et laulupidu pole poliitika tegemise koht. Poolamets ütles, et homokoorid laulgu omasugustele, kui on soov oma sättumusega liputada, aga ärgu rüvetagu laulupidu vikerkaarelippudega.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused