Leo Kunnas kuulub ökoriigi varivalitsusse

Uudised,
varivalitsus

Kui praegu peetakse läbirääkimisi uue valitsuse moodustamiseks, siis juba enne Riigikogu valimisi pandi kokku Eesti ökoriigi sümboolne varivalitsus, kuhu EKRE-st kuulub Leo Kunnas.

Riigikokku pääsenud Leo Kunnas on selles seltskonnas nn portfellita minister peaministri nõuandvas rollis.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Varivalitsusse on kaasatud Keskerakonna, Reformierakonna, EKRE, Sotsiaaldemokraatide, Isamaa, Eesti 200, Roheliste, Vabaerakonna ja Elurikkuse Erakonna ridades Riigikokku pürginud poliitikud.

Eesti ökoriigi varivalitsus lubab välja töötada erakondadeülese ja erakondadevahelise pikaajalise keskkonnapoliitika raamleppe, koostada Eesti ökoriigi visioondokumendi ning kindlustada sellele järgneva poliitilise koostöö, et tagada Eesti looduse, rahvuse ja meile omase unikaalse looduslähedase kultuuri säilimine läbi aegade.

Leo Kunnas rääkis, et keskkonna hoidmine algab igast inimesest. Ta ütles end olevat askeetliku elukorraldusega inimene, kes autot ei oma ja lennukiga lendab harva, samuti on metsaomanik, aga ei müü ega raiu.

Leo Kunnas muretses, et energeetikasektori koondumine vaid Ida-Virumaa põlevkivitööstuse juurde on Eestile julgeolekurisk, mida tuleks hajutada tuule- ja päikeseenergia suurema kasutamisega üle kogu Eesti. Ta lisas, et oma tuumajaama rajamine on rahvahääletuse küsimus. Energiaimporti peab ta riskiks.

Ökoriigi varivalitsuse kutsus kokku Tiibeti toetusliikumise koordinaator, Lõuna-Eesti mahetalupidaja Roy Strider, kes on tuntud ka Vennaskonna kitarristina. Roy Strider kandideeris Riigikogusse sotside nimekirjas, kuid sinna ta ei pääsenud.

Veel kuuluvad sinna seltskonda näiteks Yoko Alender (Reformierakond), Jaak Laineste (Eesti 200), Mart Nutt (Isamaa), Anneli Ott (Keskerakond), Juku-Kalle Raid (Vabaerakond), Marina Kaljurand (SDE), Tõnu Trubetsky (Rohelised).

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused