Aafrika köök Euroopas: Pariisi eeslinnas arreteeriti kolm inimsööjast mustanahalist

Maailm,
- Updated
No-go-tsoon
©DOMINIQUE FAGET/AFP/Getty Images
No-go-tsoon

Pärast Maserata sündmusi Itaalias, kus nigeerlane tappis ja tükeldas kauni noore itaallanna, tuleb Lääne-Euroopas üha enam sõnumeid selle kohta, kuidas Euroopasse koliv Must Aafrika toob kaasa oma võikad kombed.

Breitbart vahendab, et Pariisi eeslinnas Clichy-sous-Bois’s arreteeriti kolm aafriklast, kes ründasid üht meest, hammustasid teda näost ja sõid seejärel hammustatud inimlihatükid ära.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Clichy-sous-Bois on tuntud sellepoolest, et seal elab väga palju migrante ja ka kolm arreteeritud meest on pärit Aafrikast, Roheneemesaartelt. Ülemöödunud nädala pühapäeval ründasid nad üht tänaval jalutanud meest, hammustades tükke tema kõrvast ja alahuulest. Ohvril õnnestus ründajatele vastu hakata ning üht neist ka haavata, kohe seejärel saabus ka politsei, kes aafriklased arreteeris.

Clichy-sous-Bois on niinimetatud no-go-tsoon ja üks kõige halvema mainega Pariisi eeslinnu. 2005. aastal toimusid seal massilised tänavarahutused ja sellest ajast saadik, seoses Prantsusmaal kasvava islamiäärmuslusega, on tänavarahutused muutunud tsoonis tavapäraseks. Ka paljud teised Seine-Saint-Denis piirkonna eeslinnad on kuulutatud kõrge kuritegevuse tõttu no-go-tsoonideks. Mõnel pool on olukord muutunud lausa nii ohtlikuks, et näiteks kullerteenuseid osutav ettevõtte Chronopost on keeldunud teatud piirkondade teenindamise.

Üle kogu riigi kasvab pidevalt juhuslike rünnakute ehk violences gratuites’de arv, mõningaste andmete kohaselt toimub päevas vähemalt 700-800 juhuslikku rünnakut. Nii näiteks pussitas kurjategija möödunud nädalal ühes immigrantidega tihedalt asustatud Pariisi linnaosas kuut inimest.

Allikas: Breitbart, tõlkis Triin van Doorslaer

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused