Aafriklaste massiränne Euroopasse tähendab Musta Mandri kolimist külmemasse kliimasse ja muud ei midagi

Maailm,
©Scanpix
Kas see on Euroopa tulevik?

Massiimmigratsioon oleks Euroopale hukatuslik ja see ei lahendaks maailmas mitte midagi.

2018. aastal tehtud Pew Research Centre’i uuringu kohaselt tahaks kaks kolmandikku Aafrika 1,2 miljardist inimesest emigreeruda järgmise viie aasta jooksul kas Euroopasse või Ameerika Ühendriikidesse.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Vikipeedia ütleb, et Euroopa pindala on ligikaudu 10,2 miljonit ruutkilomeetrit ning 2017. aasta andmete järgi elab seal 739 139 855 inimest. Euroopa rahvastik moodustab 11% kogu maailma rahvastikust.

Kui võtta aluseks eeldus, et Aafrika potentsiaalsetest emigrantidest tuleks pool Euroopasse ning pool läheks Ühendriikidesse ja Kanadasse, siis saaks vananeva elanikkonnaga Euroopa juurde 400 miljonit neegrit ja araablast. Sinna juurde võib julgelt lisada veel samapalju, kes tulevad Lähis- ja Kesk-Idast.

Kokku võttes tähendaks see, et migrantide arv ületaks ruttu eurooplaste arvu ja kuna sisserändajad on valdavalt kultuuridest, kus pered on suured, siis kaoks valge Euroopa ruttu, koos temaga ka eurooplaste töökultuur ja kristlusel põhinev maailmavaade. Esmalt uputatakse ära kõige arenenum Lääne-Euroopa.

Mis aga on selle arengu nõrk külg? Migrandid tulevad vaestest maadest arenenud maailma ja võtavad selle üle. Sellega toovad nad siia kaasa ka omad probleemid – need, mis kodumaad laastasid. Pole ju mingit alust arvata, et nad Euroopas teistmoodi elama hakkavad, eriti kui vastuolusid täis ühiskond üle tuuakse.

Tugeva kultuuriga Aafrika ja islamimaade migrandid ei hakka üle võtma liberaalse Euroopa allakäivaid “väärtusi”, vaid kehtestavad omad, eriti oma puhtust hoidev islam. Isegi kui nad võtaksid üle Lääne isikuvabadused, kasutaksid nad neid veelgi pretensioonikamalt kui liberaalsed eurooplased, mis viiks kaoseni.

Kuna migrandid ei ole suutnud Aafrikat ja Araabiat arengus kõrgele tõsta, siis ei hakka nad seda tegema ka enda poolt üle võetud Euroopas, kus valged eurooplased pole siis enam otsustajad. Migrandid tarbivad ära juba loodud väärtused ja siis on Euroopa samasugune kolgas, nagu need maad, kust massiränne tuli.

Lühidalt kokku võetuna: massimigratsiooni tagajärjel kolib Aafrika põhja ning maailm saab juurde veel ühe Aafrika, ainult pisut külmemas kliimas. Kuna tulevad ka moslemid-araablased, siis tuleb juurde Aasia-Araabia-Aafrika konflikt – mõeldes Moria laagrile, kus toimusid massikaklused afgaanide, süürlaste ja aafriklaste vahel.

Massimigratsioon muudab maailma. Ainult et mitte paremaks.

Loe ka Hoiatav uuring: Mustalt Mandrilt ja Lähis-Idast tahavad emigreeruda sajad miljonid inimesed

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused