AK katkestas robustselt uudistelõigu Rootsi immigrantide vägivallategudest

Maailm,
- Updated

Aktuaalses Kaameras katketati robustselt ajapuuduse ettekäändel telefoniintervjuu, kus küsimustele Rootsi immigrantidega seonduvate vägivallategude kohta vastas Anu Kaupmees.

Anu Kaupmees kirjeldas Aktuaalse Kaamera uudistesaates traagilist olukorda Rootsis ning seda kuidas Rootsi võimud olid häiritud Trumpi märkuste kohta kriitilisest olukorrast Rootsis. Anu Kaupmees rääkis sellest, kuidas tänavatel lastakse külmavereliselt inimesi maha, akendest loobitakse sisse granaate ja kuidas kohalikud inimesed ja ärid kolivad välja piirkondadest, kus on immigrandid, mispeale AK katkestas ajapuuduse ettekäändel robustselt intervjuu.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Seesugune ajapuudusel katkestamine ei ole uudistesaadetes siiski tavapärane, intervjuu andjatel ja toimetusel on neile eraldatud aeg täpselt teada ning seda jälgitakse täpselt ja reeglina küsitakse aegsasti mõni lõpetav küsimus, et üleminekud ühelt uudisloolt teisele oleks sujuvad.


Allikas

  • Aktuaalne Kaamera 20.02.2017 (Alates 24:30).

Kommentaarid

4 commentsOn AK katkestas robustselt uudistelõigu Rootsi immigrantide vägivallategudest

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused