“Alaealised” Kreeka laagrite migrandid Saksamaal: haigete tüdrukute asemel terved noormehed

Maailm,
- Updated
©ZP/Scanpix
Noored migrandid lendamas Kreekast Saksamaale.

Saksamaa võtab vastu Kreeka põgenikelaagritest alaealistena registreeritud saatjata varjupaigataotlejaid. Nüüd süüdistatakse Saksamaa valitsust ja põgenikke valeandmete esitamises.

Saksamaa valitsus põhjendas “alaealiste” vastuvõttu järgmiselt: “Need on lapsed, kes vajavad ravi raske haiguse tõttu või on saatjata ja nooremad kui 14 aastat vanad, enamik neist tüdrukud.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Hannoveri saabunud 47 saatjata alaealise rühma soolise jaotuse osas on juba olnud aega imestada – algselt pidid saabujad olema haiged tüdrukud, kuid Hannoveri saabus 43 poissi ja ainult 4 tüdrukut.

“On üsna kummaline, et peaaegu pooltel Saksamaale saadetud rändlejatel, kes on tulnud väidetavalt üksi Kreekasse, on sünnipäev 1. jaanuaril 2006. Loodetavasti on muu teave nende kohta usaldusväärsem,” kirjutas Alexander Mitsch (CDU/CSU) Twitteris.

AfD saadik Bundestagis Gottfried Curio kirjutas samuti Twitteris, et migrandid on Saksamaale pääsemiseks ennast nooremana kirja pannud.

“Mingil imelisel viisil on noortest haigetest tüdrukutest saanud äkki tugevad, terved noored mehed, kellest peaaegu pooltel on hämmastavalt sama sünniaeg (1.01.2006). Nii petetakse sakslasi,” kirjutas Curio.

Saksamaa siseministeerium ja ÜRO pagulasamet on tormanud “laste” kaitsele, väites, et islamiühiskonnas sünde täpselt ei registreeritavat ja segastel puhkudel pannakse sünnikuupäevaks 1. jaanuar. Siinjuures jääb kummaliseks see, et nad on kõik 2006. aasta väljalase, mis tähendab alaealisuse (14 aastat) piiridesse mahtumist.

Kreekas on 5000-st väidetavast saatjata alaealisest põgenikust on ainult seitse protsenti tüdrukud. Saksamaale toodi neistki ainult mõned, aseainena eelistati noori mehi.

Allikas: Tagesschau

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused