Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

“Alaealised” Kreeka laagrite migrandid Saksamaal: haigete tüdrukute asemel terved noormehed

28.04.2020
Noored migrandid lendamas Kreekast Saksamaale.
© ZP/Scanpix

Saksamaa võtab vastu Kreeka põgenikelaagritest alaealistena registreeritud saatjata varjupaigataotlejaid. Nüüd süüdistatakse Saksamaa valitsust ja põgenikke valeandmete esitamises.

Saksamaa valitsus põhjendas “alaealiste” vastuvõttu järgmiselt: “Need on lapsed, kes vajavad ravi raske haiguse tõttu või on saatjata ja nooremad kui 14 aastat vanad, enamik neist tüdrukud.”

Hannoveri saabunud 47 saatjata alaealise rühma soolise jaotuse osas on juba olnud aega imestada – algselt pidid saabujad olema haiged tüdrukud, kuid Hannoveri saabus 43 poissi ja ainult 4 tüdrukut.

“On üsna kummaline, et peaaegu pooltel Saksamaale saadetud rändlejatel, kes on tulnud väidetavalt üksi Kreekasse, on sünnipäev 1. jaanuaril 2006. Loodetavasti on muu teave nende kohta usaldusväärsem,” kirjutas Alexander Mitsch (CDU/CSU) Twitteris.

AfD saadik Bundestagis Gottfried Curio kirjutas samuti Twitteris, et migrandid on Saksamaale pääsemiseks ennast nooremana kirja pannud.

“Mingil imelisel viisil on noortest haigetest tüdrukutest saanud äkki tugevad, terved noored mehed, kellest peaaegu pooltel on hämmastavalt sama sünniaeg (1.01.2006). Nii petetakse sakslasi,” kirjutas Curio.

Saksamaa siseministeerium ja ÜRO pagulasamet on tormanud “laste” kaitsele, väites, et islamiühiskonnas sünde täpselt ei registreeritavat ja segastel puhkudel pannakse sünnikuupäevaks 1. jaanuar. Siinjuures jääb kummaliseks see, et nad on kõik 2006. aasta väljalase, mis tähendab alaealisuse (14 aastat) piiridesse mahtumist.

Kreekas on 5000-st väidetavast saatjata alaealisest põgenikust on ainult seitse protsenti tüdrukud. Saksamaale toodi neistki ainult mõned, aseainena eelistati noori mehi.

Allikas: Tagesschau