Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Alice Cooper: “Ma mõtlen, et kui sa identifitseerid ennast puuna… Siis minul on aeg minna.” Ta tühistati

30.08.2023
ALICE COOPER
© Scanpix

Rokkstaar Alice Cooper avaldas intervjuus Stereogumile oma mõtteid seoses laste valikuvabadusega oma soo määramisel. Väljaütlemised tõid talle aga kaasa kosmeetikabrändiga Vampyre Cosmetics koostöö lõppemise.

Alice Cooperi uued meigitooted, mis anti välja koostöös brändiga Vampyre Cosmetics, on kosmeetikabrändi kodulehelt maha võetud, arvestades rokilaulja hiljutisi trans-vastaseid kommentaare.

Stereogumi poolt nädala alguses avaldatud intervjuus jagas Cooper oma arvamust transseksuaalide kohta, öeldes, et ta „kardab, et see on ka moeröögatus“.  Ta lisas, et tema arvates ei ole lapsed piisavalt küpsed, et teha otsuseid oma soolise identiteedi kohta.

„Minu arvates on vale, kui sul on 6-aastane laps, kes ei tea midagi, tahab lihtsalt mängida, ja te ajate teda segadusse, öeldes talle: „Jah, sa oled poiss, aga võid olla ka tüdruk, kui sa tahad,“ ütles ta. „Ma mõtlen, et kui sa identifitseerid ennast puuna… Siis minul on aeg minna. Tulge mõistusele. Mis me oleme, Kurt Vonneguti romaanis? See on nii absurdne,“ ütles Cooper.

Reedel, 25. augustil sotsiaalmeedias avaldatud avalduses kirjutas Vampyre Cosmetics: „Alice Cooperi hiljutiste avalduste valguses ei tee me enam koostööd. Me seisame kõigi LGBTQIA+ kogukonna liikmete eest ja usume, et kõigil peaks olema juurdepääs tervishoiule. Kõik ettetellimused tagastatakse.“

 

Allikas: Kroonika