Amazon sidus annetuse kaudu ennast süüdimõistetud vasakterroristiga

Maailm,
©Scanpix
Amazon on üks vasakliberalismiga kaasa läinud ettevõtteid.

Konservatiivne ajakirjanik Alexander Marlow avaldas hiljuti raamatu „Breaking the News: Exposing the Establishment Media’s Hidden Deals and Secret Corruption” (eesti k: „Pommuudised: nomenklatuurse meedia peidetud kokkulepete ja salajase korruptsiooni paljastamine”), milles kirjutab muuhulgas, kuidas Amazon on Black Lives Matter (BLM) liikumisele tehtud annetuse kaudu seotud süüdimõistetud terroristiga.

Möödunud suvel teatas Amazon 10 miljoni dollari suurusest annetusest „organisatsioonidele, mis toetavad õiglust ja võrdsust“. Annetuse saajate hulgas oli ka Black Lives Matter Global Network Foundation. Samal ajal rahastas BLM-i ka mittetulundusühing Thousand Currents, mille asepresident on kohtulikult süüdimõistetud vasakterrorist Susan Rosenberg. Selle asjaolu ignoreerimine on Amazoni jaoks ilmselgelt väga suur möödalask, millega tehti endast põhimõtteliselt siseterrorismi vahendaja.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Susan Rosenberg oli liikumise May 19th Communist Organization üheks eestvedajaks. Tegemist on rühmitusega, mis pani 1970.-1980. aastatel toime terve hulga vägivallaakte. Üheks kurikuulsamaks on rühmituse osalemine soomusauto röövis 1981, mille käigus tapeti kaks politseinikku ja üks turvamees. Samuti võttis rühmitus vastutuse mitmete pommirünnakute eest, teiste hulgas ka 1983. aasta pommirünnaku eest USA Kapitooliumi hoonele.

Ajaloolase William Rosenau väitel korraldas May 19th ka rünnaku FBI hoonele, Israel Aircraft Industries hoonele ja Lõuna-Aafrika konsulaadile New Yorkis. 1979. aastal abistas rühmitus Puerto Rico kodanikku Willie Moralest mitme ohvriterohke pommirünnaku korraldamises New Yorki Metropolitan Correction Centeri juures. Praegu Kuubas resideeruv Morales on FBI tagaotsituimate terroristide nimekirjas.

Susan Rosenberg mõisteti 58-aastaks vangi, kuid president Bill Clinton andis talle armu.

Paraku paistab, et Rosenbergi minevik ja vägivaldne tegevus Amazoni ei häiri. Selle aasta alguses blokeeris Amazon oma serverites sotsiaalmeedia ettevõtte Parler, seda Parleri väidetavate sidemete tõttu 6. jaanuari Kapitooliumi mässuga, kuid miljonite dollarite annetamine organisatsioonile, mis on seotud aastaid tagasi Kapitooliumile pommirünnaku organiseerinud terroristiga, paistab olevat igati vastuvõetav.

Allikas: Breitbart News

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused