Ameerika vasakpoolsed loovad Sorose ja Hiina toel süsteemi, millega Trumpi valimisvõit läbi kukutada

Rubriik Maailm On
- Updated
©AFP/Scanpix
Valid Bideni, elad põlvili.

Ameerika Ühendriikides eelseisvate presidendivalimiste n-ö erapooletuse tagamise eest seisva grupi Transitsion Integrity Projecti (TIP) juhid on lähedalt seotud vasakliberaalist globalisti George Sorose ja Hiina kommunistliku parteiga koostööd tegeva Berggruen Institute’iga.

Portaal National Pulse avaldas augusti algul artikli, milles hoiatas vasakpoolsete plaani eest sillutada teed stsenaariumile, mille kohaselt on hoopis demokraatide kandidaat Joe Biden see, kes keeldub valimiste järel Donald Trumpi võitu tunnistamast. Seda plaani veavad George Soros, Berggruen Institue, Gates Foundation ja nüüd siis ka Transistion Integrity Group, kuhu kuuluvad mitmed Trumpi vastased vabariiklased.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Grupp ise väidab, et nad tegutsevad ennetamaks olukorda, kus Trump üritab n-ö pettusega võimule saada. Vasakpoolne peavoolumeedia, eesotsas New York Timesiga, on avaldanud terve hulga positiivseid artikleid grupi tegevuse kohta. Neid kujutatakse justkui kangelastena, kes püüavad „päästa“ valimised.

Paraku kujutab aga kogu nende tegevuse aluseks olev juhend rünnakut Ameerika Ühendriikide senise valimiskorra vastu. Transition Integrity Project ei olegi püüdnud varjata oma vastumeelsust USA traditsioonilise valimiskogu suhtes ja seda põhjusel, et valimiskogu takistab n-ö rahvajõukude võimu ja rannikueliidi teerulliga ülesõitmist väiksematest osariikidest – ent just sel põhjusel USA valimissüsteem niisugusena ka loodi. TIP-i sõnul on tegemist ebademokraatliku süsteemiga, lisaks kritiseeritakse valimisõhtu kontseptsiooni.

TIP-i alusdokumendis seisab: „Valimisõhtu kontseptsioon ei ole enam selge ja see on lausa ohtlik. [—] Valimiste tulemused ei pruugi selguda, ja me eeldame, et ilmselt ei selgugi, valimiste õhtul, kuna tegeletakse kirjateel hääletajate häälte lugemisega. See ebakindluse periood annab jultunud kandidaadile võimaluse tekitada kahtlusi protsessi legitiimsuses ja organiseerida pretsedenditu rünnak tulemuste tühistamiseks.“

Meedia on seda väidet korrutanud päevast päeva, üritades luua narratiivi sellest, kuidas Trump plaanib valimised n-ö varastada. Tegemist on sarnase mustriga, nagu oli Trumpi süüdistamine koostöös venelastega, s.t Trumpi süüdistatakse soovis võita valimised pettuse teel, ehkki tegelikult plaanivad demokraadid teha seda ise.

TIP-i dokumendis seisab ka nõudmine sotsiaalmeedia platvormidele ja peavoolumeediale tegutseda valimiste järel Trumpi vastu: „Sotsiaalmeedia platvormid peaksid toetama usaldusväärseid ametnikke ja täpset teavet, eemaldama valed ja desinformatsiooni ning keelduma andma võimalust arvamuse avaldamiseks vägivalla provotseerijatele ja organiseerijatele.“

Ja just seda Zuckerberg ongi teatanud: Facebook eemaldab igaühe, kes väidab valimisõhtul, et on valimised võitnud. Mis tähendab tegelikkuses Trumpi ja tema toetajaid. Ja usaldusväärsed ametnikud on ka just needsamad isikud, Rupert Murdoch ja Mark Zuckerberg, kes toetavad avatud piire ja massilist migratsiooni.

TIP hoiatab ka rahva tänavale tulemise eest, mainides, et iga kriisi puhul toetavad demokraatlikku protsessi rahumeelsed rahvakogunemised. „Progressiivsel poolel olevad suured, organiseeritud grupid peavad lähtuma sellest strateegiast, kuid nende eduks on vaja toetada ja rahastada uusi rassilise õigluse eest seisvad liidreid, kellest paljud ei ole seotud ametlike institutsioonide ja koalitsioonidega.“

Vasakpoolsed ei tea tegelikult, mis on rahumeelne kogunemine ja siin on tegemist on avaliku riigipöörde üleskutsega, mida toetavad Soros, Gates, Hiina kommunistlik partei ja Trumpi vastased vabariiklased. „Hiljutiste demonstratsioonide ulatus on suurendanud Demokraatliku Partei võimalusi luua tugev pinnas rohujuuretasandi organisatsioonide näol ja olla nii kogu aeg valmis reageerima liikumise nõudmistele,“ seisab TIP-i alusdokumendis.

Allikas: The National Pulse

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused