Ameerikas toimuva algatasid demokraadid pärast eelmist valimiskaotust

Rubriik Maailm On
Demokraatide marksistlik revolutsioon algas juba suvel.

Praeguses olukorras, kus kõik süüdistavad Washingtonis juhtunus istuvat presidenti, on olukorra objektiivselt kokku võtnud politoloog Toomas Alatalu.

Alatalu küsib EPL-is avaldatud arvamusloos, et kas oli vaja Trumpi neli aastat järjekindlalt kottida – mida tegi ka Eesti meedia ja liberaalne poliitikamaastik. Teisena tuletab ta meelde, et sellesama, mida tegi Trump nüüd valimistulemusi tunnustamast keeldumisega, tegi Demokraatlik partei neli aastat tagasi samuti, venitades vastupanukampaania kogu Trumpi valitsemisaja peale.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Samamoodi kui tänaste rahutuste puhul viis demokraatide tegevus ka suviste vägivaldsete rahutusteni. Põhimõtteliselt kasutati ühe musta kurjategija surm ära massikorratuste ajendina – ei lugenud isegi see, et tema kuriteoregistris oli raseda naise kõhtusihtimine. Suvel osales mässus 15-26 miljonit inimest, laamendamisega tekitati kahju kuni  2 miljardit dollarit.

Ameerikas käib sisuliselt masside marksistlik revolutsioon ja konservatiivne kontrrevolutsioon, võimueliit ainult süvendab vastuolusid, samas kui vastastikku on kümned miljonid Trumpi ja Bideni toetajad. Praegu nõuavad vastased Trumpi mahavõtmist, kuid vaevalt seda tehakse, sest selline ühepoolne samm ainult süvendaks lõhestatust ja vaenu. Tundub, et demokraadid siiski tahavad asja kodusõjani viia, sest sellised hõiked jätkuvad.

Agentuur STT kirjutab Ameerika pressi süüdistustest, nagu oleks politsei olnud hooletu ega osanud ette näha rünnakut Kongressile, samas kui BLM-i meeleavalduste vastas olevat suured politseijõud. Tähelepanel on õige, aga järeldus vale – Trumpi toetajatelt lihtsalt ei oodatud midagi sellist, küll aga marksistlikult BLM-ilt. Ja Kongressi tungis ju väike hulk agressiivseid tegelasi, samas kui põhimass Trumpi toetajaid on rahumeelselt käitunud.

Kogu maailm on Ameerikas toimunu pärast hirmul, sest tegu on võimsaima suurriigiga, kuid ilmselt ka mõistab maailm, et USA sisepinged on liiga sügavad, et neid lihtsalt lahendada. Biden sai küll võimu, aga ka tohutult probleeme.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused