Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Ametlik Saksamaa klaarib arveid Chemnitzis oma migratsioonivastasust välja näidanud “paremäärmuslastega”?

-
02.10.2018
Vasakliberaalne Saksamaa klaarib protestijatega arveid?
© Reuters/Scanpix

Tundub, et Saksamaa ei soovi Chemnitzi sündmustest õppust võtta, vaid kasutab migrantide tapatöö järel alanud rahutusi ära hoopis arveteklaarimiseks nendega, kellel sisserändajate ülbitsemisest küllalt sai.

Saksa prokuratuur teatas esmaspäeval, et politsei pidas kinni kuus inimest, keda kahtlustatakse “paremäärmusliku terroriorganisatsiooni” loomises riigi idaosas Chemnitzi linnas. Kogu agentuuri AP vastav uudis kihab väljenditest “Seal lahvatas sisserändajate vastane vägivald” ja “Vahistatud kavatsesid korraldada relvastatud rünnakuid välismaalaste ja oma poliitiliste vaenlaste vastu.”

Ülimalt tõenäoliselt on tegu inimestega, kes korraldasid tõesti nii proteste kui ka vastuaktsioone vägivaldseid migrante kaitsma tõtanud vasakäärmuslastele, kuid juba BNS-i vahendatud uudis, mis räägib Chemnitzi sündmustest kui ainult sisserändajate vastasest vägivallast, paneb arvama, et tegu on repressioonidega migratsioonivastaste suhtes.

Isegi väited, et viis meest olevat välismaalasi rünnanud, ei pruugi olla tõesed, sest Chemnitzis olid kohal ka nn antifad, kellega kaasneb alati jõhker vägivald, ja see, mida nimetatakse “paremäärmuslaste vägivallaks”, võis olla vastulöök vasakäärmuslastele. Vasakliberaalne Lääne-Euroopa oskab asju pea peale pöörata, nagu juhtus ka Suurbritannias, kus moslemipedofiilia paljastaja Tommy Robinson mõisteti süüdi islamofoobias.

Mäletatavasti väljendas Saksa siseluure juht Hans-Georg Maassen kahtlust teadete suhtes “paremäärmuslaste” rünnakute osas sisserändajate vastu Chemnitzis aset leidnud meeleavaldustel, mille tõttu jäi ta ka ametikohast ilma. “Ma suhtun skeptiliselt meedia teadetesse paremäärmuslaste rünnakute osas Chemnitzis,» sõnas Maassen. “Pole mingeid tõendeid väitmaks, et see internetis leviv video väidetavast juhtumist on autentne.”

Niisiiis õiendati kõigepealt arved väljamõeldistes kahelnud luurejuhiga, nüüd aga klaaritakse nendega, kes julgesid migrandilembelisel Saksamaal üldse häält tõsta ja tänavatele tulla.

Chemnitzi pussitamises kahtlustatav 22-aastane Iraagist pärit migrant lasti septembris aga vabadusse, 23-aastane süürlane on vahi all ja kolmas kahtlusalune viibib vabaduses. Ilmselt lükatakse kuritegude raskuskese nendelt “paremäärmuslastele”.

Lääne-Euroopa varjab kiivalt aeg-ajalt väljaimbuvat tõde, et paremäärmuslaste sooritatavate kuritegude arv on kahanenud minimaalseks, kasvab aga vasakäärmuslaste ning eriti moslemite kuritegevus.

Lõpetuseks sobib teisipäevane BNS-i uudis: “Tööjõunäljas Saksamaa lihtsustab immigratsioonireegleid, et meelitada ligi välismaalt pärit tööotsijaid, muuhulgas saavad “hästiintegreeritud” töötavad migrandid võimaluse jääda pikaajaliselt riiki.” Saksamaa jätkab eesotsas mammi Merkeliga hukatuse kursil.