Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Antifa ja BLM-i rünnakrühmlased peksid mustanahalisel vägivallavastasel aktivistil hambad välja

20.10.2020
Philip Anderson protestimas.
© Scanpix

Floridas toimunud meeleavaldusel ründasid Antifa ja mustade elude eest võitlevad Black Lives Matter (BLM) liikmed üht sõnavabadust toetavat aktivisti, kes avaldas meelt Twitteri peakorteri juures. Philip Andersonil löödi välja kaks hammast ja – mis on veel eriti irooniline – Twitter sulges tema konto.

Anderson avaldas koos kaaslastega meelt Twitteri peakorteri ees protesteerimaks tsenseerimise vastu, millega sotsiaalmeediahiiud pidevalt tegelevad. Hiljuti keelustasid Twitter ja Facebook näiteks demokraatide presidendikandidaadi Joe Bideni ja tema poja Hunter Bideni kahtlaste äride kohta ilmunud New York Posti artiklite levitamise.

Pealtnägijate kinnitusel ei provotseerinud Anderson ise kedagi ja teda rünnati täiesti ootamatult. „Antifa ründas mind ilma mingi põhjuseta. Need inimesed on rassistlikud terroristid,“ postitas Anderson Twitteris, enne kui tema konto sulgeti. Ta postitas ka foto oma vigastusest, mida Twitter enam levitada ei lasknud.

Anderson on osalenud mitmetel vägivalda hukkamõistvatel rahvakogunemistel ning on kutsunud Antifa ja BLM-i toetajaid üles tegutsema vägivalda kasutamata. Pärast hammaste väljalöömist hüüdis Anderson Antifa ja BLM-i liikmetele: „Te lõite välja musta mehe hambad. Te lõite mu hambad välja. Aga te räägite siin, et mustad elud loevad. Täiesti ebaloogiline.“

Twitteri peakorteri eest toimunud meeleavalduse korraldajad olid Trumpi toetajad, kes kogunesid Twitteri peakorteri ja United Nations Plaza hoone ette protesteerima tsenseerimise vastu sotsiaalmeediavõrgustikes. Paraku muutus üritus kiiresti vägivaldseks, kuna enam kui sada kohale ilmunud Antifa ja BLM-i protestijat alustasid üritusel osalejate ründamist.

Anderson ei ole kaugeltki ainus aktivist, keda Antifa hiljuti rünnanud on. Trumpi toetaja Isabella DeLuca sattus BLM-i toetajate vägivalla tõttu haiglasse. DeLuca avaldas rünnaku toimumise hetkel toetust kohtunik Amy Coney Barretti ülemkohtunikuks nimetamisele ja hoidis käes Trumpi lippu.

Allikas: Remix News