Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Antifašistid ahistavad Saksa talunikke

28.07.2015
5581

Saksa antifašistid on leidnud uue vaenlase, kellele äärmuslase-silti kaela riputada – seekordseteks ohvriteks on maale elama asuvad, traditsioonilisi eluviise järgivad perekonnad. Antifašistlik Amadeu Antonio sihtasutus on YouTube’is avaldanud video, mis käsitleb just neid ökoloogilisi asunike kogukondi.

Amadeu Antonio sihtasutuse rajas Ida-Berliinis üles kasvanud Anetta Kahane, endine Stasi kaastöötaja koodnimega “Victoria”. Pärast Berliini müüri langemist on ta leiba teeninud võitlusega parempoolse rahvusluse vastu.

Mis antifašiste looduslembeste asunike juures hirmutab? Video näitab, kuidas talunikud elavad iidsete germaani ruunimärkide ja lammaste keskel ning tähistavad suvist pööripäeva. “Ka Hitleri ajal olid olemas ideed maa-asundustest,” ütlevad antifašistid kurjakuulutaval toonil.

Sihtasutuse esindaja Anna Schmidt teatab, et on kogunud üle tuhande asuniku delikaatseid isikuandmeid. “Nad on isemajandavad ja seetõttu edukad põllumehed ning käsitöölised, neil on suured perekonnad ja palju lapsi,” räägib Schmidt. “Kõige ohtlikum on see, et nad on täiesti tavalised inimesed. Nad on külas viisakad naabrid, abivalmis kogukonnaliikmed, emad, lapsehoidjad, käsitöölised jne.”

Tegelikult on nad aga rassistid ja antisemiidid, ütleb Schmidt.

Kirjeldatakse talupere tüüpilist päeva, mis algab spordi ja enesekaitseharjutustega, et olla valmis kodupaika kaitsma. Päeval ehitavad mehed taluhooneid, lautu ja aitu. Asunikud tahavad hakkama saada ilma mingi abita väljastpoolt. Pärastlõunal õpetavad naised lapsi. Kõik elanikud kannavad isevalmistatud, justkui keskaegse välimusega riideid. Õhtul saab küla kokku Thinghausis, mis on külaelu keskpunktiks. Siin võetakse vastu tähtsaid otsuseid.

Video järgneb antifašistidele, kes sõidavad ühte asundusse talunikult intervjuud küsima. Autoaknast paistab traditsiooniline talumaastik, saateks õudusfilmimuusika. Talunikult küsitakse, mis põhjusel on ta selle maakoha ostnud. “Ma ostan terve maailma ära,” naerab talunik antifašistid välja. “Ma olen ilmselgelt kõige kurjem inimene, kes üldse elab.”

Antifašistide video lõppeb kurva tõdemusega, et asunike arv kasvab pidevalt ja keegi ei võta selle vastu midagi ette.