Ärge vallandage pühasõdalast, te rikute tema õigusi — Saksamaa ja Volkswageni näite varal

Maailm,
- Updated
Islamiriik
©AFP/Scanpix
Islamiriik

Üha enam Lääne-Euroopa riike õigustab nimetust Absurdistan, sest väidetavate inim- ja muude õiguste järgimise  tõttu ei panda kätt ette isegi äärmuslastele, kes sagivad islamiriigi ja Euroopa vahel.

Volkswageni autofirma vallandas ühe töötaja, kuna ta soovis sõita Lähis-Itta, et liituda sõdivate džihadistidega. Väidetavalt sai mees sule sappa pärast üht Süürias “luurel” käimist, kui naasmisel võeti temalt terrorismikahtlustuse alusel ära pass.

Hannoveri piirkondlik kohus otsustas, et kahtlustus radikaliseerumises ja äärmusliku sõjaväelise organisatsiooni liikmeks olemises ei ole piisav põhjus töötaja töölt vabastamiseks ja nõudis tema tööle ennistamist. Kohtu otsus on lõplik, kuid VW-il on õigus pöörduda föderaalse tööõiguskohtu poole, vahendab t-online.de.

Vallandamise põhjuseks võib kohtu hinnangul olla ainult töölepingu rikkumine. Töövälised asjaolud ei ole seejuures põhjusena õigustatud, märgib kohtunik oma otsuses.

Paljude Euroopas toime pandud terroriaktide järel on selgunud, et massimõrvarid on saanud Euroopas vabalt ringi sõita ja neid pole vahistatud isegi siis, kui nende plaanid on etteaimatavad. Tegu on poliitkorrektsuse õitsengust tingitud kartusega “solvata” immigrante. Kõikvõimalikud “sallivuslased” jagavad neile pidevalt õpetusi, kuidas riiki kohtu kaudu rünnata ja seal saavad nad taas poliitkorrektsuse baasil õiguse.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused