Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Ärimehed teenivad immigrantide majutamiselt suuri kasumeid

06.05.2015
sahramselin

Rootsi asüüliärimehed teenivad rekordkõrge sisserände olukorras hiiglaslikke kasumeid. Mõni teenib väikese korteri rendilt koguni 46 500 krooni (umbes 5000 €) aastas, teatab Expressen. Kõik see makstakse kinni valitsuse poolt.

Üks ärimeestest, Sahram Ravi, kes on ise immigrant, on koos Rootsi ettevõtja Erik Seliniga teinud kohalike omavalitsustega tulusa lepingu. Nende ühisfirmale makstakse päevas umbes 125 eurot, vastutasuks majutavad nad väikeses korteris varjupaigataotlejat. Pole vaja mainidagi, et see summa on tunduvalt üle turuhinna ja isegi kallim kui hotellituba. Korteri, kus sisserändaja majutamise eest kohalik omavalitsus maksab ligi 5000 € kuus, rendihind turul oleks 300 € ringis.

Sellise hinna puhul võiks ju arvata, et tuba on kullaga kaetud ja sisaldab šampanjat täis vanni, kuid see pole nii. Üks neist korteritest (pilt allpool) on näiteks vana üliõpilaste ühiselamutuba.

Immigrantide majutuskamber

Immigrantide majutamisest tõusvatest tuludest annab aimu ka, et ärimees Erik Selin kuulub Rootsi rikaste top 30-sse ja tal on vara 650 miljoni euro eest. Nendel rahavoogudel ei paista otsa tulemas.

Massiimmigratsioon on äri ja teatud jõud majanduses soovivad seda veelgi suurendada. See kõik toimub kasumi nimel, puudub igasugune austus riigi ja kultuuri vastu, kus need ärimehed tegutsevad. Olukord Rootsis on hoiatuseks kogu Euroopale.