Ásotthalomi linnapea kutsub tutvuma Ungari piirikaitsega

Maailm,
- Updated

Ungari piirilinna Ásotthalomi linnapea László Toroczkai saatis kutse kõigile aktiivsetele eurooplastele tutvuma Ungari sissetungivastaseid riigipiiri kindlustamise meetmeid, et neist õppust võtta, vahendab Breitbart.

“Euroopa Liidu juhid ei võtnud selle piiri kaitseks midagi ette, nii et me pidime ise tegutsema,” räägib linnapea oma videopöördumises. “Möödunud kuudega oleme me suutnud sissetungi peatada. Ásotthalomis valitseb nüüd jälle rahu ja kord ja see on üks Euroopa turvalisemaid linnu.”

Samas ei ole see veel lahendanud Euroopat tabanud migratsioonikriisi, möönab Toroczkai. “Probleem ei ole olemast lakanud, kuna Euroopa Liidu juhid ei soovi meie eeskuju järgida. Illegaalsete immigrantide arv, kes sisenevad Euroopasse ilma mingi kontrollita, kasvab. Nüüd nad lihtsalt väldivad Ungarit.”

Toroczkai sõnul ei ole see aga ületamatu probleem. Teised Euroopa riigid peavad lihtsalt Ungarist eeskuju võtma.

Seetõttu kutsub Toroczkai “kõiki aktiivseid eurooplasi” oma kodulinnas 19.–20. detsembril toimuvale Custodela-nimelisele kohtumisele. Päevakorda kuuluvad muu hulgas osavõtjate kõned, külastus Ungari piirile ja tutvumine seda kaitsvate Ungari, Tšehhi, Slovakkia ja Poola politseijõududega ning Ungari ja Euroopa rahvamuusika kontsert.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused