Asüülitaotleja tappis Rootsi põgenikekeskuse töötaja

Maailm,
- Updated
SERBIA-MACEDONIA-EUROPE-MIGRANTS

Noor asüülitaotleja pussitas esmaspäeval Rootsi lääneosa alaealistele saatjata põgenikele mõeldud keskuse naistöötajat, kes suri, teatas politsei.

22-aastane ohver viidi lähedalasuvasse haiglasse, kus ta suri, teatas politsei.

Politsei ei avaldanud väidetava ründaja rahvust ega nime, kuid teatas, et ta elas 14-17-aastastele immigrantidele mõeldud keskuses. Nooruk vahistati mõrvakahtlustusega.

“Säärased asjad muutuvad üha sagedasemaks. Alates põgeniketulva algusest on sedalaadi intsidente aina enam,” ütles politsei kõneisik Thomas Fuxborg.

Rootsi politseiülem taotles võitluseks terrorismiga, migrantide väljasaatmiseks ja pagulaskeskuste turvamiseks juurde 4100 politseinikku ja tugipersonali.

“Oleme sunnitud reageerima paljudele korrarikkumistele asüülikeskustes. Mõnes piirkonnas kulutab see suure osa politsei ressurssidest. Veel kuue kuu eest see nii ei olnud, nüüd aga ei suuda me neis piirkondades enam reageerida nii efektiivselt kui mujal,” ütles Eliasson Rootsi uudisteagentuurile TT.

BNS

Foto: AFP 

 

 

Kommentaarid

One commentOn Asüülitaotleja tappis Rootsi põgenikekeskuse töötaja

  • Avatar
    Andres Skytte

    Kui ma nüüd õigesti ütlen-siis , on selgelt inimkatsetus selle ohvriks toomise motivatsioon-niiet tegu on asüüli mäng omarahva massilise katsetamisega kus ohver ei olegi ohver,ta on ohver kuid riigoisade/amade süül-kes on juhtumisi puutumatud seaduste ees!

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused